Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerethetek abba a pasiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethetek abba a pasiba, akivel sajnálatból jöttem össze?

Figyelt kérdés
2 hete összejöttem egy pasival, nem is nagyon tetszik külsőre ,de azért belsőre igen, nagyon aranyos fiú. Nagyon oda van értem és nincs szívem visszautasítani, összetörni a szívét, olyan kis önbizalom hiányos és nincs szívem még jobban aláásni az önbizalmát. De mi a kilátások, megtudom-e vajon szeretni egy idő után, mit csináljak?
2012. nov. 23. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak csodák. De azért többségében nem tartanak az ilyen kapcsolatok túl sokáig.
2012. nov. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A szépség szubjektív, lehet, hogy a többségnek tetszik, nem kell sajnálni.

Amúgy szerintem nem.

2012. nov. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Erről a srácról egyből egyik haverom ugrott be, de ő még nőtlen, szóval tuti nem róla van szó. :D

Egyébként én is ilyen vagyok, de épp ezért próbálom rejteni, amennyire csak tudom, míg haverom az meg nyíltan kimutatja és kimondja minden baját a lányoknak, aztán meg csodálkozik, miért is kerül a barátzónájukba...

2012. nov. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy megszokod a figyelmességet,az aranyoskodást,és ha hirtelen eltűnik a képből,akkor rádöbbensz hogy hiányzik,kvázi beleszerettél.De ez ritka.
2012. nov. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen kapcsolatom, csak pont fordítva. Egy csúnya lánnyal jöttem össze szánalomból, mert nem volt még pasija előttem, járni akart, belementem. Aztán már egy hét múlva gyűlöltem, mert miatta sok szép, kedves lányról lecsúsztam, ráadásul csúnya és buta volt, szégyelltem volna megjelenni vele bárhol... ne hozz áldozatot senkiért!

Nem kell bunkónak lenni, de ne áldozz fel egy percet sem az életedből olyanért, akivel nem akartál nagyon együtt lenni. Neki is jobb, ha nem egy ál-kapcsolatban van, szánalomból valakivel, hanem valóban olyannal, aki szereti, szerelemmel.

2012. nov. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én összejöttem 15 évesen egy sráccal. Még csak nem is volt az esetem akkor, nagyon nem. Gyerekes hülyeségből maradtam vele, és kijelenthetem hogy szánalomból maradtam vele.

Ahogy telt az idő, kikupálódott mellettem, és nagyon szerettük egymást. 3 évig jártunk, de ma is úgy tekintek rá mint az első igazira.

2012. nov. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

előző 00:37 vagyok. Én sem kalkuláltam hogy vele maradok hosszabb távon. Csak így alakult. Figyelj rá, hátha van benne valami, ami rövidesen kiderül hogy vonz e téged. Ha nincs ilyen akkor tényleg hagyd inkább.

Ma amúgy 25 éves vagyok, és még mindig jó a kapcsolatom a sráccal :) néha emlegetjük hogy egy nap talán újra.. :)

2012. nov. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha utólag bevallod neki, hogy sajnálatból vágtál bele, akkor az jobban padlóra fogja vágni, mintha nem jöttél volna össze vele.

Egyébként nem hiszem, hogy bele fogsz szeretni. Ha úgy tekintesz rá, hogy ő egy sajnálatra méltó fiú... Sajnálatból nem dobban meg a nők szíve :)

2012. nov. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!