Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy sajnálatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy sajnálatból van velem egy srác?

Figyelt kérdés

A barátommal szünetelünk, de közben együtt vagyunk, csak ritkábban találkozunk. Azt mondta, hogy már nem érez irántam semmit, csak sajnálatból van velem, mert sírtam és könyörögtem neki.


2 nappal később tesójának azt mondta, hogy kötődik hozzám, és ebből még bármi lehet, de nem akarja elszólni magát. Mondta, hogy lehet ha először találkozunk nem ad csókot, de lehet, hogy a 3. alkalommal már igen, és lehet, hogy 1-2 hónap után újra helyrejövünk. Illetve amikor kikísért a buszmegállóba, csókot ugyan nem adott, de ahogy sétáltam a buszhoz végig simogatta a hátam.


Egész múlt héten keresett, aztán egy nő, aki alám akar tenni beszélt vele hétvégén, gondolom uszította ellenem, azóta nem keres, de úgy éreztem tegnap este amikor elköszöntem tőle, hogy ő még szeretett volna beszélni, én meg csak egy segítség miatt hívtam fel.


2012. jan. 19. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kihűlt és csak arra képes, hogy a hátadat simogassa, akkor nem érdemes vele foglalkozni! Mond meg neki, hogy mi a véleményed és mit szeretnél és, ha az nem kivitelezhető, akkor váljatok el!
2012. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy még mindig szeret.Talán nem mondta komolyan azt a sajnálat dolgot.

Mindenképpen beszéljétek meg,mert ez így nem jó sem neked sem neki.

2012. jún. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!