Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek anak erdekeben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek anak erdekeben, hogy ne minden korulottem levo lany csak baratkent tekintesen ram? Folyamatosan azt mondjak, hogy legyunk csak baratok vagy ne rontsuk el azt ami jol mukodik

Figyelt kérdés

2012. nov. 23. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy elég magabiztos/bunkó, hanem túl kedves, olyan meghallgatlakhavmibajodvan típus, ezért a barát kategóriában landolsz mindig.
2012. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek nincs igaza, hogy egy kalap alá veszi a bunkót a magabiztossal. Egy vérbeli bunkó soha nem magabiztos valójában, esetleg megtanult úgy tenni, hogy palástolja a kisebbrendűségi érzését. Tehát a magabiztosság és a bunkóság két különböző dolog. A bunkó esetleg csak úgy tud tenni ideig-óráig, mint aki magabiztos.
2012. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen osztálytársam.:) Baromi helyes srác,és vannak neki olyan pillanatai,mikor az ember teljesen odavan érte,és el tudna képzelni többet barátságnál.. De ez nagyon ritka nála. Általában állandóan rá kell szólni a tanároknak is,mindenkit piszkál,cikiz,meg csupa gusztustalan hülyeségben ott van,amit a barátnőjeként egy kicsit szégyellnék. Na jó,nem kicsit.

A másik verzió,ha a lánynak nem jössz be úgy külsőre,vagy valami. Ebben az esetben viszont szerintem szánalmas ez a "legyünk barátok" duma. :S Ezt mondjuk így látatlanban nem tudom biztosra mondani,mert sokmindentől függ. A külsődtől,hogy kikkel lógsz,hogy viselkedsz,milyenek az adott lányok,akik csak barátként kezelnek... szóval picit összetett ez azért.

2012. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
kevésbé kéne hominak tünnöd...:D
2012. nov. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig így járok, de tudom, hogy nekem a kinézetemmel van baj. Nálad is vagy ez állhat a háttérben, vagy a férfiatlan viselkedésed.
2012. nov. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!