Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelent ez valamit? Kicsit aggódom

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent ez valamit? Kicsit aggódom

Figyelt kérdés

Barátnőm rajong egy sportolóért már évek óta. Facebookon ezt bárki láthatja, aki az ismerőse. Naponta lájkolja a róla szóló képeket, híreket, akármit. Szinte ezzel van tele az egész adatlapja. Ha megoszt valamit vagy ír róla, akkor mindig ír szívecskét, ami engem nem zavar. A lányok szoktak szívecskézni.

Ami inkább feltűnt, hogy a közös képeinkhez, vagy ha megosztok valamit a falán, akkor semmi ilyesmit nem ír.

Van ennek valami jelentősége? Olyan, mintha az a híresség előrébb lenne az életében mint én.


2012. nov. 24. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

....

A facebook hülyeség ilyen szempontból! Szeret téged, nem? Vagy ha tényleg nagyon bánt, beszéld meg vele.. de ne izgulj, nem fog vele "összejönni".

2012. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rá féltékeny, mondtam is, hogy nem zavar a rajongása.

Engem az zavar, hogy ha azt kimutatja a világ felé, hogy egy idegen embertért rajong. Azt viszont nem, hogy engem szeret-e. Ez a lényeges a kérdésemből.

2012. nov. 24. 17:40
 3/14 A kérdező kommentje:
*hogy azt kimutatja
2012. nov. 24. 17:40
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja, akkor félreértettem. Figyelj, igazából ha neten nem mutatja ki, az nem baj. ÉLŐBE mutassa ki :)
2012. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

igaz, hogy a face nem minden, de szerintem sok mindent elárul rólunk

teljesen önkéntelenül kiadunk magunkról fontos dolgokat, aki olyan típus, az meg is érti ezeket a "jeleket"


példa: van egy ismerősöm, akinek van egy barátnője. a lány tisztára szerelmes bele, de a fiú nem. ezt szerintem a lány nem veszi észre, de én tudom

a fiú sosem lájkol nála semmi, úgymond titkolja, mert imád csajozni, és az rontaná az esélyeit, ha mindenki tudná, hogy van állandó barátnője

a lánynak meg valószínűleg beadott valami jó dumát, hogy ő nem szokott lájkolni vagy ilyesmi

a szerelem vakká tesz

2012. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ezért van a facebook, hogy mindenkit egymásnak ugrassanak. :) Mióta barátnőm új körbe ült én is féltékenykedni kezdtem és romlik is a barátságunk a féltékenységem végett.. :/

De töröltem is magam faceről. :) Azóta ismét alakulgatunk

2012. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én is azt gondolom, hogy igenis van jelentősége annak, amit az ember ott tesz. Van egy pár akit ismerek és az jön le, hogy a lány nem igazán szereti a barátját.

Legutóbbi példa: a héten a pár közös programot szervezett a barátaival és a lány csak a barátairól töltött fel közös képeket, és a párjáról nem. Szerintem ezek sokat mondó dolgok. Épp emiatt aggódom én is kicsit.

2012. nov. 24. 17:52
 8/14 anonim ***** válasza:
ettől függetlenül csak ülj vele megbeszélni, az az igazi megoldás
2012. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem túl nagy jelentőséget tulajdonítanak egy lájknak, vagy egy kommentnek a Facebookon, már lassan én is kezdem megutálni, és az "életemet" a Facebookon kívül rendezni, mert mindenkit egymásnak ugraszt ez az oldal, de tényleg. Chatelni is csak azzal chatelek, ha messze van tőlem, vagy ha találkozót akarok vele megbeszélni. A barátnőd egész egyszerűen csak rajong ezért a focistáért (gondolom focista), de ez a rajongás, és a szerelem más dolog, ezért nem is ugyanúgy kezeli. Neki valószínűleg eszébe sem jut, hogy téged ez bántana, tehát nem kizárt, hogy ha beszélgetni akarnál vele erről, az furcsán venné ki magát. Élőben még mindig téged szeret, és nem őt, és ez a lényeg!
2012. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Újból el kell mondanom, hogy nem az a bajom, hogy beleszeret vagy ilyesmi. Hanem az, hogy jobban kimutatja, hogy ő a kedvence, mint azt hogy én vagyok a párja.
2012. nov. 25. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!