Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit hosszu de kérlek adjatok tanácsot. Aggódom és reménykedem egyben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy másfél évig voltam menyasszony.

Épp mélyponton volt a kapcsolatunk amikor a képbejött egy harmadik személy és sajnos az én türelmetlenségemböl és makacsságomból adódóan a vége az lett,hogy felbontotta az eljegyzést.Teljesen kikészültem,pedig még mindent idöben helyre lehetett volna hozni,de sajnos már késön jöttem rá,h mikelett volna tennem.

Miután engem elhagyott összejött azzal a bizonyos 3ik személyel.Nem mintha szüksége lett volna rá vagy vmi inkább csak a büszkesége miatt vagy nemistudom.

Én nemtudtam még h ök eggyütt vannak és az egyik este felhivott a volt a párom,hogy akarok-e vele talákozni.

Mondtam h persze mert azthittem h itt az esély h helyrehozzam.Találkoztunk és hát megtörtént az is aminek nem kellett volna( lefeküdtem vele).Másnap derült ki számomra h ök eggyütt vannak és mérgemben a fejéhez illetve a másik hölgy fejéhez vágtam az elözö este történteket.

Teljes volt a döbbenet,nemakarta nekem elhinni,h valóban megtörtént...akkor éjjel szakitottak amiröl én tudtam de arrol már nem h másnap kapott a voltpárom töle még egy esélyt...Én másnap irtam neki egy sms-t h ha egyedül van és gondolja jöjjen el,mert hiányzik és szeretném látni,de hangsulyoztam csak ha egyedül van,nehogy megint "megcsalás" legyen.

El is jött viszont rögtön tisztázta,h kapott még egy esélyt,bár a hölgy nem bizik benne,de akkor is.

Mostmár tudtam h nincs egyedül mégis megtörtént ujra a dolog.Másnap reggel felhivott,h egész éjjel nem aludt mert aggodik h ujra elmondom és akkor nagy bajba kerül.Szavamat adtam,h senki nemtudja meg(mindenki ugy tudja h már 2 honapja nem is láttuk egymást).Aznap este ujra megtörtént de akkor aztmondta h ezlesz az utolsó.

Eltelt ezekután 5nap.és ujra megbeszéltünk egy talákát,de csak barátként.El is jött este (persze ezek mind a hölgy tudta nélkül),beszélgettünk,nevettünk és végre megnyugodtak a kedéjek és ujra olyan volt mint a legelején mikor csak randizgattunk...Volt egy pillanat amikor ugy nézett a szemebe mint anno amikor belészeretett és azután megcsokolt majd ujra megtötént.DE lelkemre köttöte h senki ne tudja meg.Telt mult az idö és majdnemhogy mindennapossá vált ez a dolog,és igy lettem menyasszonyból a saját völegényem szeretője.

Viszont annyi változás van,h már érzem h nemcsak a sexmiattjön.Mindig azzal a szándékkal jön h csak beszélgetünk és mégsem bir magával.

Nagyon jo ismerem és minden mozdulata elárulja.

Tudom bár nem mondja h nem is él nemi életet a "párjával" és lassan több idöt tölt velem mint vele.

Én nagyon szeretem,és érzem h öis.HIszen az igazi szerelem nem mulik el csak ugy.

Aztmondta nekem h szereti a "párját" és nemakarja elvesziteni.Viszont ha tényéeg szeretné,nem tenné ezt vele.Engem szeretett és sosem csaltmeg.nemvoltrá képes mert szerett.Akkor miért mondja h öt szereti miközben velem akar lenni?

Holnap este lesz egy program és hivtam h jöjjön el velem titokban.Bár még nem mondott konkrétumot bisztos vagyok benne h elfog kisérni.

Érzem h szüksége van rám és szeret de nem ismeri be.

Van esélyem h idövel beismerje és visszajöjjön hozzám?

MIt tegyek?Én tiszta szivemböl szeretem öt és ezt nagyon jol tudja.Nem egyszer mondta h ez volt az utolsó alakalom mert h ez megcsalás és mégis szüksége van rám.

Kérlek segitsetek.


2010. okt. 2. 16:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Huh elolvastam ezt a hosszú regényt .

Bár tanácsot nem tudok adni, de az való igaz hogy még mindig Téged szeret. :)

2010. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Szerintem, indulj tiszta lappal, felejtsd őt el ez már sosem lenne a régi sosem lenne olyan mint az előtt, mostantól mind a 2 fél részéröl menne a kíváncsiság a féltékenység és a gyanakvás menne állandóan.


Felejtsd el ha még az életben boldog akarsz lenni!

És kezdj tiszta lappal!

2010. okt. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nálam/Nálunk is ugyan ez a helyzet. Bár már lassan fél éve nem vagyunk együtt (3 éves kapcsolat), még érzem, hogy szeret. Én is őt! Kb 20x csalta meg a mostani "barátját" (eddig), de mégsem úgy fogom fel a dolgokat, ahogy sokan felfognák. Én egyedül, neki van "valakije". Sajnos van egy hátulütője is. Azzal, hogy találkozunk, azzal a reményt erősíti bennem. Mondta, hogy megpróbál kilépni a mostani kapcsolatából, mert rájött, hogy nagyon szeret. És tudja, hogy én is! Itt már csak a várakozás a legrosszabb.. De megéri. Ez személyes vélemény, nem mindenkiért tenné meg az ember.. 25/F
2010. okt. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ezalatt most érthetem azt h van reményem?:S
2010. okt. 2. 17:12
 5/26 A kérdező kommentje:
Lehet ö is ráfog jönni?És valyon befogja ismerni?
2010. okt. 2. 17:13
 6/26 anonim ***** válasza:
17.07-es vagyok: Igen, csak mindkettőtöknek beszélni kell róla, hogy mit is akartok a továbbiakban. Én abban a szituban vagyok éppen, hogy pl. ma is nálam aludt, de pár órája már láttam, hogy a mostani "barátjával" megy. Ez nagyon rosszul tud esni, főleg az elején, de valamilyen szinten erősít is a későbbiekben! És hidd el, később azért csak fogja furdalni a lelkiismerete, hogy mit kellett átélned neked emiatt. Remény mindig van, ha neked is fontos, és neki is fontos vagy. De mindenképp beszéljetek róla! Csak túlzásba ne vidd! Mert abból rossz is kisülhet! Azért mertem neked tanácsokat adni, mert dettó ugyan ez a szitu, és eddig nálam jól alakulnak a dolgok.. A körülményekhez képest! Muszáj erősnek lenni. Más simán továbblépett volna. Na de ez a szerelem :)
2010. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Igen ez tényleg nagyon rossz,hogy az este engem csókol és ölel és másnap reggel meg látom azzal a másik növel kézenfogva sétálni és összeszorul szívem:( multkor a sirás is elkapott,de mindig összeszedem magam.Erösnek kell lennem.Nem tudom/akarom feladni.Mert érzem h jelentek neki vmit és nincs szivem feladni,mert nagyon szeretem.Remélem nálunk is jol alakulnak majd a dolgok.

Ez már majdnem két honapja tart.

Vajon mennyi idöbe fog telni?

Nálatok fél éve megy ez az egész?

2010. okt. 2. 17:26
 8/26 anonim ***** válasza:

Így van, erősnek kell lenni, amíg látod, hogy érdemes! Én is érzem, hogy szeret, de azt mondta, hogy nehéz kilépni a mostani "kapcsolatából", de igyekszik. És a barátnői, családja is mellettem van. Ez a sok apró dolog tartja bennem még az életet, meg az, hogy szeret! Nagyon nehéz, de mindenképpen tudnod kell, hogy hogy érez irántad!

Igen, május eleje óta tart így. Nekem az a taktikám volt, hogy abszolút nem kerestem, hogy lássa, hogy nem keresem, hogy nem akarok "közéjük" állni. És lám, ő keresett mindenféle ürüggyel, hogy nálam lehessen! Az eslő együttlétre 1 hónapot kellett várnunk, és ő kezdeményezett! Utána hetente többször is találkoztunk. És ez mai napig így van. Nálam innentől kezdve lesz "nehéz".. Várni.. Ezt minden ember saját maga dönti el, hogy érdemes-e. Nekem igen! ;)

2010. okt. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2010. okt. 2. 17:49
 10/26 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! Szerintem teljesen megegyező a történetünk, úgyhogy ha tudok még segíteni, vagy kérdésed merül fel, ott a privi ;) Sok sikert és kitartást kívánok!
2010. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!