Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm eltilthat a bicikli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dedd kérdése:

A barátnőm eltilthat a biciklizéstől?

Figyelt kérdés
Ő nem tud biciklizini állítólag, kanyarnál eldől vagy mi. Én már 10 éve gyalogolok, és kQrvául unom, munkába biciklivel akarok járni. Mivel egy helyen dolgozunk, együtt szoktunk járni, és ő nem akar biciklizni, én meg igen. Amúgy is korábbann kell mennem mint neki, szóval úgy gondoltam, hogy akkor külön megoldjuk. De csaak hiszti követte a felvetésem, merthogy én nem is szeretem, ha nem vele megyek munkába. Kérdem én hogy jogos e a felháborodása?
2012. nov. 25. 01:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esetleg üljön fel hátra. xD Vagy tegyetek pótkereket az ő bicójára.
2012. nov. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 El Greco ***** válasza:

Nem jogos,a biciklizés jó dolog,az hogy ö nem tud,az ö baja.

Adios!!

14/f

2012. nov. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tanítsd meg cangázni! Mondd meg neki, hogy nagyon nem szeretsz gyalogolni.. Vegyél neki ilyet:

[link]

2012. nov. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Illetve TANDEM!! :)
2012. nov. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

gondolom valami vicc ez a kérdés.

ha meg nem,akkor neveld meg a hisztigépedet,mert el van kapatva.

tandem mi?bakker

még a végén a mosogatásra is rávesz a bige.

álljon meg a menet!


:D

2012. nov. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én lassan 20 éve tekerek elég komolyan. Ebből következik, hogy ha nem a női élmezőnyből választok barátnőt, akkor hozzám képest nem tud biciklizni.

Általában aggódnak értem, féltenek, de meg sem próbáltak eltiltani. A te barátnődnek viszont nem a bringával van baja. A póráz hosszabbodása ellen tiltakozik. Ezt nem szabad elfogadnod. Beszéltesd addig, amíg ki nem mondja, hogy mi a baja.

2012. nov. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

na nehogy már a kutya csóválja a farkát! Te vagy az úr nem pedig a nő! Csak irányítani akar téged és ezt a kis szabadságot is meg akarja vonni tőled. Nem szabad engedni hogy ilyen hisztis legyen, ez nem normális. Meg ez akkora hülyeség, hogy ha nem együtt jártok munkába akkor nem szereted. Mondd meg neki határozottan, hogy ez nem igaz, te ugyanúgy szereted őt de szabad ember vagy, nem kell mindig a seggébe lenned és nehogy már ilyen kis apróságon múljon a viszonyotok.


Amúgy én is biciklivel járok mindenhova, nem járok se gyalog mert az időpocsékolás, a busz/kocsi meg a burzsujoknak való 2012es árak mellett... Asszem eddig kétszer volt hogy gyalog elkísértem a barátnőmet valameddig de ahogy telt az idő megmondtam hogy hülye leszek gyalogolni fél órát ami keróval 5 perc se lenne. Ráadásul a lábamat is leedzem vele minden nap :D

2012. nov. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Milyen komoly problémáitok vannak! lol

Mi lesz, ha valóban megoldandó dologgal kell szembenézzetek? :)

2012. nov. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is a tandemet javaslom.


Voltam hasonló helyzetben, bár ott más volt az ok.

Anno downhilleztem (extrém kerékpársport), mikor exem (illetve akkor még csak leendő exem) látott DH közben, ámuldozott, hogy milyen ügyes és bátor vagyok, hogy ilyen nagy ugrásokat bevállalok, meg hogy még néha beleteszek valami trükköt is az ugrásba. Nagyon tetszett neki. Összejöttünk. Aztán jöttek a bajok, mikor csurom véresen mentem haza egy esés után. Majd gyakran elkísért, mert nem akart aggódni. Újból esés. Na ez már egyáltalán nem tetszett neki, főleg, hogy még nevetek is és visszaülök, mert nem volt komoly sérülés. Hiába mondtam, hogy ez ezzel jár, a profik is rengeteget taknyolnak, akkor se tetszett. Persze fullface bukósisak és gerincvédős mellvért mindig volt rajtam. Lovagi páncélba meg nem lehet biciklizni. Nem értette meg, hogy nem az esésnek örülök, hanem, hogy mekkora adrenalinlöketet kaptam. Mondtam, hogy nincs az az isten, hogy lemondjak erről. Dobott.

Később másik lány és autósport, de a végkimenetel ugyanaz. Írtam is erről kérdést itt anno, ott minden lánynak tetszett, mert nem látták át az egészet.

Most felhagytam mindennel, boldog párkapcsolatban élek, ejtőernyőzésre készülök, és Páromnak nincs ellene kifogása, sőt Ő is ugrani akar :) Hamarabb kellett volna megismerkednünk :D


Szóval nem jogos ez részéről. Ha bicózni szeretnél, akkor tedd, magyarázd el neki, hogy ettől ugyanúgy szereted, ne hagyd hogy érzelmileg zsaroljon, ha mégsem fogja fel, akkor tandem. Ha azzal sem, akar, akkor kérdezd meg tőle, hogy téged akar, vagy egy idomítható kutyust...

2012. nov. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
bocsi a hibákért, közben kajázok is...
2012. nov. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!