Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A biciklizéstől milyen izmok...

A biciklizéstől milyen izmok nőnek, és milyen lesz az alakom tőle?

Figyelt kérdés
Heti 2X szoktam kb 10 km-t, és 16 éves lány vagyok.
2012. jún. 30. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
főleg comb, milyen alakod lesz tőle, az az edzéstől, genetikától, alkattól, diétától, függ nem lehet megmondani... de nézz képeket női bringásokról, és biztosan hasonló...
2012. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
2x10 km? nehogy szívrohamot kapjál ekkora terheléstől...
2012. júl. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jól van, lusta vagyok, ez tény. :D Egyébként meg így is meg kell állnom sokszor, mert gebäsz van a szívemmel, és nem bírom.
2012. júl. 1. 13:09
 4/8 A kérdező kommentje:
2012. júl. 1. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Heti 2x10km-rel sajnos semmit nem fogsz elérni.
2012. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha lusta vagy nem biztos hogy olyan értelemben van gebasz a szíveddel, lehet hogy egyszerűen csak a terheléshez nem vagy hozzászokva. Ne félj attól hogy elfáradsz :). Ha azt akarod, hogy jó alakod legyen állj le a szemát kajákról, próbálj kevesebb curos üdítőt inni és kevesebb tésztát enni. Bár nem feltételezem, de említés megér SEMMI ALKOHOL CSAK SOK VÍZ!

Ha ezek közül nem igaz rád semmi akkor bocsi. :)

2012. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem eszek "szemét kajákat", bár kevés főtt kaját eszek, és sok csokit. :D Nem tudom, mi lehet a szívemmel, kardiológiára próbálom rászánni magam, de nem nagyon hiszem, hogy tudnak mondani valamit az orvosok. Viszont dohányzok, de egyre kevesebbet, heti 3X2 szál max, de múlt héten pl nem gyújtottam rá. A torkommal is van valami, mert egy kemény dolog kiáll belőle, amit elvileg csak én érzek, belül is, meg ujjal kívülről is, anyum hiába tapogatja, csak csikiz. :D Viszont ez is eléggé zavar a lélegzésben, ha kicsit is ki vagyok fulladva, nehezen kapok tőle levegőt, olyan, mintha valami nyomná a lég-, és nyelőcsövem. Kész vagyok magamtól, minden szart összeszedek, és ez még a fele sem volt a teljes egészségi állapotomnak. :D
2012. júl. 2. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd, a kardiológiára tényleg elmehetnél, hogy kiderüljön, nyugodtan sportolhatsz-e, vagy hogy milyen sportot javasolnak. Egyébként szép popsid, combod és vádlid lesz tőle, de 2x10 km-től csak nagyon sokára.
2012. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!