Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok hozzá, egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok hozzá, egy lány megérdemli hogy így szakítsanak vele messengeren keresztül? Mi a véleményetek így az exemről ha elolvastátok lent? Szeretett ő engem, vagy csak az elképzelt közös jövőnkbe habarodott inkább bele?

Figyelt kérdés

ezt írta ő:na jol van figyelj en meg szeretnek valamit veled beszelni arol lenne szo hogy mi eleg reg ota egyutt vagyunk es meg nem volt semmi komoly kosztunk es hogy akarod hogy legyen valami komoly is vagy nem ? es

ez nagyon fontos nekem mert megis en fiu vagyok es nagyobb es en mar maskepp gondolkozom mind te nekem nem egy ijen kapcsolat kell ! erted ?

én: értem..

ő: na es akor lesz valami vagy vege mindenek?

én: én azt akartam mondani hogy legyünk barátok, legalább nem ellenségek, lehet úgy jobb is lenne..



2012. nov. 25. 11:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mennyi a korkülönbség?Pici zsarolás: ha megteszed,akkor együtt maradtok :) Ne foglalkozz vele.Na meg így szakítani,taplóság.
2012. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
én 15 vagyok, ő nemsokára 19 lesz... szakított is..
2012. nov. 25. 11:10
 3/18 anonim ***** válasza:
Elég egyértelműen kimondta, hogy szexet akar... Nem kapja meg, hát akkor vége! Jobb is így!
2012. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok kötekedni, de azért aki így ír, abból nem sok jót nézek ki. 24F
2012. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen megzsarolt hogy ha nem fekszel le vele szakít....hidd el, ha megteszed is szakít. Nem, nem szeret és soha nem is szeretett.
2012. nov. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Megérdemli.
2012. nov. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

írni se tud, az ilyet még haveri körből is kizárnám:D

Tedd rajta túl magad nyugodtan;) Meglesz a megfelelő partner;)

2012. nov. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
én nem ilyennek ismertem , ezért nagyon ki is akadtam...még az is jobban esett volna ha tisztán leírja, hogy kicsim te szeretkeznél-e velem.....de ettől a szövegtől nagyon lenézve, lebecsülve érzem magamat..szóljatok ha nem jogos hogy ezt mondom..mert ha megtörténk volna utána szerintem szakítunk akkor most még ennél is rosszabb lenne,...
2012. nov. 25. 11:13
 9/18 anonim ***** válasza:
úgy kell csinálni, hogy a fiú felszáll a buszra és mikor becsukódik az ajtó még oda vágja a lánynak, hogy "szakítunk, hello":D
2012. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ebben nincsen semmi durva, egy 19 éves srácnak már tényleg mást jelent egy párkapcsolat mint egy 15 éves lánynak. A lány még az álmodozós, együttsétálgatós, max. csókig terjedő kapcsolatocskáról ábrándozik, de egy 20 év körüli fiatal pasinak már természetes, hogy igazi, szex-szel járó kapcsolatra van igénye. Még egyszer mondom, én nem értem, mi a felháborító ebben. A srác simán buta egy kicsit, hogy ezt ilyen bénán fogalmazta meg, de szerintem jogos a felvetése. Jól megfogalmazva így hangozott volna: mit vársz a kapcsolatunktól? Felkészülve érzed-e magad arra, hogy belevigyük-e a szexet? Mert számomra egy párkapcsolat természetes velejárója ez is. Ha úgy gondolod, hogy nem, akkor nem szeretnélek tovább áltatni, mert nekem erre IS szükségem van.
2012. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!