Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan lány, aki összejött egy csúnya sráccal, azért, mert kedves volt vele és jólelkű?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Nagyon ronda volt. Nagyon jó volt vele a szex. 2 évig jártunk.És nagyon jól kijöttünk minden téren.
2012. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nagyon sok lány volt ilyen
2012. nov. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Mi az, hogy szép, A fiúk nem szépek, hanem erősek, kedvesek, okosak, előzékenyek és satöbbi. A szép fiúk rendszerint SP ként végzik.

A lánynál lelkileg légy szép és akkor nyert ügyed van.

előttem ment egy busz. hátul ált egy srác és egy lány. A fiú olyan csúnya volt, hogy bottal sem piszkáltam volna meg. A lány meg oly áhítattal nézte és smacizott vele, mint ha Ő lett volna az Isten. Neki valószínű is, hogy az volt. Akkor miért beszélünk a szépségről? Vagy beszéljünk inkább a belső szépségről.

2012. nov. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Véleményfelmérés, azért vetettem fel a témát. Szerintem nem csak engem érdekel ez a téma!
2012. nov. 25. 10:31
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Az utóbbi 10-20 évben biztosan nem. Nincs már olyan lány, akinek bármit számítana a kedvesség, legfeljebb negatív értelemben. Csúnya srácok pedig amúgy se kellenek senkinek, még a csúnya lányoknak sem.
2012. nov. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom.

Megismertem egy srácot pár hete. Annyira nem az esetem, de imádok vele lenni mert még senki nem nevettetett meg úgy mint ő. Nem tudom mi legyen, mert vonzónak nem találom de nagyon kedves és rendes velem. Meg is mondta, hogy belém szeretett, de nem tudom :/ a tegnap este után (együtt buliztunk..ez amolyan randiból lett buli volt) lehet adok egy esélyt a dolognak.

2012. nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Én. Rossz döntés volt, mert soha nem tudtam hozzá igazán vonzódni, nem kívántam..stb. Semmi értelme az egésznek, ha férfiként nem hoz lázba a pasi.
2012. nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
velem már volt olyan, nem is egyszer, hogy nem vonzódtam a fiúhoz igazán, de miután sokat beszéltünk, megkedveltem, és beleszerettem. addig voltam vele mire már helyesnek is találtam :). előfordul az ilyen
2012. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt olyan párom aki elsőre annyira nem jött be külsőre. Aztán sokáig tepert, sok időt együtt töltöttünk és szép lassan beleszerettem és vonzódtam is hozzá.Nagyon kedves, udvarias volt és látszott rajta,hogy olyan szív lélek ember. Szóval szerintem lehetséges, de idő kell hozzá és akkor lehet,hogy a szikra is meglesz.
2012. nov. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A csúnyaság relatív. Volt olyan szerelmem, akit egyesek bottal se piszkáltak volna, de nekem tetszett. Igazából egyik barátom se volt az az Adonisz, inkább csak helyesek, átlagosak, esetenként csúnyácskák voltak.

Például az egyik volt barátom külsejét (nagy, viharos szerelem volt), nagyon lehúzta a barátnőm. De nem azért jártam vele, mert olyan nagyon kedves és jólelkű lett volna, sőt, nagyon csúnyán átvert. Ennek semmi köze a külsőhöz.

2013. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!