Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 évig voltam a barátommal,1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 évig voltam a barátommal,1 hónapja szakítottunk, már más barátnője van. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik... És szeretném ha megint együtt lennénk, de ő szakított. Míg külön voltunk mondott 1-2 dolgot a barátainak, hogy nem tud kötődni senkihez, de most mégis barátnője van. És nagyon fáj, úgy érzem nem tudnék szeretni mást... Valaki volt már hasonló helyzetben?
2012. júl. 18. 02:41
 1/8 anonim válasza:
Agyszívás:)
2012. júl. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te is keress mást? Meg nem értem, nem fogsz egy embernél főleg ebben a korban leragadni. Túldramatizálod ezt az egészet. Le kéne szarnod.
2012. júl. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebben vagyok.Az új barátnő csak egy pótlék neki a felejtésre,ezen ne is gondolkodj.Próbálj meg mosolygós,pozitív lenni,ha néha lát téged,az annál jobb,látja a változást.Csinálj olyan dolgokat,amit előtte nem,magabiztosnak látszódj,amiből rájön hogy nélküle is jól elboldogulsz.Új ruha,új frizkó.Ha még vannak érzései,akkor semmi se lehetetlen.Vizualizáld hogy újra együtt vagytok,stb.
2012. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most el akarod felejteni vagy szeretnéd ha megint együtt lennétek? De én azt mondom amúgy,h mindenképp engedd el, ha szeret biztos,h vissza megy hozzád. De most nem tudsz mást tenni mint elengedni. Nagyon nehéz, de próbáld meg.
2012. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi mindnekinek! amúgy rájöttem, hogy nem ér meg annyit, hogy miatta az egész nyarat végigszomorkodjam. jó, sokszor eszembe jut, de mindig próbálok pozitív lenni :) aztán majd a sors összehoz később minket újra, vagy nem. Bár lehet úgy már nem tudnék megbízni benne
2012. júl. 18. 15:52
 6/8 anonim válasza:
Az természetes dolog hogy még mindig kivánod vissza,hiszen hozzá vagz szokva,egy év nem kis dolog.Én 9 honapig jártam a párommal,és a munkahelyén megismerkedett egy másik lánnyal..Amig nem jártunk,eljárkáltam diszkoba szo szerint kiéltem magamat amikor egy nap a baratnömmel elmentünk városba,és elöször a kocsiját pillantottam meg,majd láttam a csajjal kisétalni az épületböl.Akorr ö is meglátott engem majd másnap irt egy sms-t hogy menjek ki a házam elé mert akar velem beszélni,..Beszáltam a kocsijába és azt mondta hogz sajnálja és hogy ö avval a lánnyal akarja tölteni az Uj évet akit szeret,az pedig én vagyok.Azóta is együtt vagyunk már 1 éve 5 hónapja 76 :)))
2012. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
gyorsan
2013. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
jesszus hehe
2015. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!