Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Normális hogy baromira nem akarok most komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

16 vagyok, egy évig voltunk együtt a barátommal én nagyon szerelmes voltam, aztán csúnyán pofára estem és meg kellett tanulni lábra állni.

Na de nem is ez a lényeg, most lenne egy csomó lehetőségem komoly kapcsolatot kiépíteni, viszont én mégis.. hogy mondjak inkább "játszadozni" szeretnék az illetőkkel. Nem akarok semmilyen elkötelezettséget, most úgy érzem nem kell. Ez normális? Normális hogy baromira nem akarok most komoly kapcsolatot?

Köszönöm szépen előre is a válaszokat! :)


2012. nov. 25. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
jah normális
2012. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tedd azt ami jólesik :-)
2012. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Persze, az agyad így védekezik, így lázad azért mert nem voltál elég jó színvonal a volt krapekod számára. Most bejött nálad a kalandozós időszak, és most te fogod azokat a jövőbeli ártatlanokat pofáraejteni ugyanúgy direkt, ahogy veled megtették. Másokon állsz bosszút, olyanokon akik esetleg szeretnének komolyabban csak azért mert te veled csúful elbánt a sors meg az ex partnered. Nem szép dolog, de nagyon sok ilyen van. Mindenesetre akkor korrekt leszel, ha megmondod előre a szexpartnereidnek,hogy csak dugni akarsz velük, úgy nem lesznek félreértések. Nagyon sokan vannak akik pont erre vannak viszont kihegyezve,hogy kizárólag punciznának. Érdemes ezeket felcsípned!
2012. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd akarsz, csak még nem találkoztál olyan fiúval, aki jobban nézett volna ki, mint az exed.
2012. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Normális, de légy szíves ne szórakozz mások érzéseivel!
2012. nov. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem is pont ugyanez van.:) Annyi lehetőségem lenne, de vhogy mégis úgy vagyok vele, mint Te. A volt barátommal való szakításunk óta most érzem magam megint nagyon jól(ideje volt már, mert 4 hónapja szakítottunk). Szerintem normális,hogy most csak 'játszadozni' akarunk és nem akarunk komolyabbat. Az egyik válaszolónak üzenem: ez a 'játszadozás' nem feltétlenül azt jelenti, hogy na mi csak ki akarjuk használni a srácokat/ mi csak bosszút állunk meg, hogy csak szexet akarunk. Legalábbis részemről nem ezt jelenti.

16/L

2012. nov. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az utolsóval egyet értek :)

A játék itt nem egyelő az átb*szással :)

2012. nov. 25. 16:06
 8/8 anonim ***** válasza:
De igen, kivéve ha a másik fél is tisztában van vele, h csak játék.
2012. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!