Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Facebook-függő" párok! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Facebook-függő" párok! Ha együtt vagytok a párotokkal, akkor is fenn lógtok a neten?

Figyelt kérdés
Szoktam látni, hogy néhány pár akkor is inkább a Fb-vel törődik mikor együtt vannak, mintsem egymással foglalkozzanak.
2012. nov. 25. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoktam, néha de laptopról, nem telefonról. Nincs ebben semmi... bár inkább gyk függő lettem, mint FB függő :)
2012. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó de milyen gyakran?
2012. nov. 25. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a párommal vagyok, akkor vele vagyok:) Szinte csak azért vagyok Fb. chat-en is bejelentkezve hogy vele beszéljek amikor úgy dumáljuk meg, másért nem:)
2012. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Be vagyok jelentkezve, mert jó pár ismerősöm, barátnőm messze lakik már tőlem, és csak így tudjuk a kapcsolatot tartani.
2012. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miközben együtt vagyunk sose foglalkozunk vele, max egy percre felnézünk, hogy van-e valami (mármint egy találkozás alatt egyszer, nem félóránként ezt nézegetjük...)

Amikor nem vagyunk együtt, akkor pedig mindig fent vagyunk, de csak mert egymásnak írunk :D

2012. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!