Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még régebben megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még régebben megismerkedtem egy fiúval, akivel sajnos csak 3 napot tölthettem együtt élőben mert messze lakik. Amikor tegnap megnéztem a facebook adatlapját láttam, hogy kapcsolatban van. Többi a leírásban. (? )

Figyelt kérdés
Amikor együtt voltunk (a 3 napig), addig tök jól elvoltunk meg minden. De mivel az ország másik felében lakik el kellett válnunk. Még nem jártunk akkor, de érezhető volt hogy nekem is tetszik ő, és neki is én. Megbeszéltük, hogy majd facebookon beszélünk. Sokat cheteltem vele és nagyon jól elvoltunk, több hónapon keresztül tartottuk a kapcsolatot, még ma is beszéltem vele. Viszont ma, mikor megnéztem az adatlapját láttam hogy kapcsolatban van. Nem értem ezt hogy ez hogy van, mert azt hittem velem akar járni, de úgy látszik neki nem jön be a távkapcsolat ezért csak úgy elkezdett valaki mással járni.. nagyon irigy vagyok a lányra.. Szerintetek megbeszéljem vele ezt, vagy hagyjam rá a dolgot, és felejtsem el őt?

2012. nov. 15. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy számodra élőben szinte teljesen ismeretlen emberrel akarsz vesződni? Nem hiszem, hogy jó ötlet.

Keress valakit a közeledben, mert ennek nem sok értelme van, mint láthatod.

2012. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De olyan pasit mint ő nem lehet minden sarkon találni:DD úgy értem.. ő megért és sosem nevetne ki..:D Mert a legtöbb pasi ilyen, mert mostanában ez a 'menő'-.-
2012. nov. 15. 15:12
 3/4 harleynagyi ***** válasza:
Hol ismerted meg az interneten ??
2012. nov. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen felejtős. Cuki vagy,h azt gondoltad h majd távkapcsolatba kezd veled .. :)
2012. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!