Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az hogy szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy szeretem a jelenlegi baratom de megis elkeseredek az elozo baratom miatt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A miért-re nem tudok válaszolni, de én is így vagyok, csak fiúban. Talán az lehet, hogy Te is úgy vagy mint én... (Ha nem, akkor javíts ki, mert ezt nem írtad le!)


Én úgy voltam/vagyok ezzel, hogy nem akartam szakítani, nem éreztem, hogy vége van, sőt azt éreztem, hogy nekünk még dolgunk lenne egymással. Mivel a másik fél ment el, elfogadtam (nehezen) ezt, és továbbléptem. Így most megint jó párkapcsolatban vagyok, és az előző is le van zárva valahogy, de ez nem az "örök-harag"-os lezárás, és nem is a "kihűlt a kapcsolat" típusú, közös megegyezéses, hanem egy harmadik fajta, ahol nem értem a másik indokait, csak elfogadom őket, mert szeretem a másikat. Tehát ha innen nézem, most két embert is szeretek, csak az egyikkel már nem vagyok együtt. Az elkeseredésem oka pedig pont az, hogy úgy érzem, Ő magával szúrt ki, mivel én még egy csomó dolgot adtam volna neki szívből, szeretettel.

2009. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
még szereted a volt pasid és a mostanit nem szerelemből szereted sztem..
2009. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!