Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Aki nem mosolyog állandóan, emiatt azt hiszik tévesen, hogy rossz kedve van. Kevésbé megy neki a társasági élet, jobban szeret egyedül lenni, mint barátnőkkel. Nem szeret discoba járni vagy plázába ha sokan vannak. Önbizalomhiány, visszahúzódás, mély érzelmek jellemzik. Keveset beszél, de van saját véleménye, gondolatai. Normális az értékrendje, manapság kicsit konzervatívabbnak számít. Szexben viszont ez nem mondható el, de nincs semmilyen aberráltsága.

Szeret nőiesen öltözködni, de nem rak ki mindent. Alapszemélyisége békés flegmatikus, de a 4 alaptípus megtalálható benne kb. azonos arányban. Hasonló típusok az esetei, mint ő, persze fiúban.


2012. nov. 25. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy sajnos ilyennel a büdös életben nem fogok összefutni, mert manapság alig vannak személyiségek.
2012. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Legfontosabbat kihagytad, mekkora mellei vannak?
2012. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
75/B, de a 2 szép szemem van ugyanolyan fontos. ;)
2012. nov. 25. 18:42
 4/14 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna ... bár nekem tényleg rossz kedvem van :D
2012. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Alkatilag pont ilyesmi vagyok 30F.Sosem voltam igazi társasági ember.Utálok a középpontban lenni.Viszont tapasztalataim szerint lányok esetében ilyen alkat csak akkor jellemző,ha az illető csúnya-ami meg is magyarázhatja ennek okát.
2012. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Te vagy az ideálom :D
2012. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

mintha rólam írtad volna :D

azért vannak még személyiségek, nem vált mindenki tucatemberré ;)

16/l

2012. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Mintha saját magamról lenne szó :D

Én sok embertől azt a véleményt kaptam hogy maradjak ilyen,és az ilyen belső sok fiúnak bejön.Elvileg az értelmesebbik felének inkább :)

A lányok meg szeretnek barátkozni ilyen lányokkal mert bíznak bennük és úgy gondolják hogy jó titok tartó.Nekem a legjobb barátnőm azt mondta hogy azért imád a legjobban mert jó tanácsokat adok neki és hogy nekem bármit eltud mondani ami tőlem soha nem kerül ki! :)

Úgyhogy lényegében annyi hogy maradj ilyen,hidd el megéri :)

2012. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem hasonlóak vagyunk... Szívesen megismerkednék veled! :)


Hol laksz? :)

2012. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Na, nekem pl tetszik ez az ideál. Hasonló vagyok én is, persze mindenképp csak bizonyos értelemben. Tőlem mindig akkor kérdezik meg, hogy "rossz kedvem van?" amikor épp gondolkodok valamin:D Meg valahogy erőltetni sose szoktam az ilyet, fényképnél se szeretem, csak akkor, ha van rá okom. Meg engem se vonzanak a diszkók egyáltalán, de ennek egy elég kézenfekvő oka van. Dögunalmas és hülyeség. Bemegyünk és táncolást imitálunk órákig, ezt nem értem, hogy tudják élvezni. 10 percig jó, és ennyi. Ahelyett hogy egybegyűlt társaság és hangulat lenne a parkban, húú de kivagyok ilyenkor.


Szóval ne aggódj, nem esel ki így, még inkább számít ezeken kívül a külső az öltözködésen kívül, pl hogy ne legyél 100kilós tehén, meg ez a személyiség ne keveredjen a pesszimizmussal. Önbizalomhiányod miért van? Nem találod szépnek magadat, vagy másoknak nem tetszel? Ez nem segít semmiben, szóval sikerek mellett remélhetőleg ez javul. Hány éves vagy amúgy? 20 év fölött nem sok jót jelent ez szerintem, ha még az osztálytársaid miatt van, azt idővel úgyis ott hagyod.

2012. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!