Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok az olyan fiúrol aki szereti gondoskodik egy lányrol és nem pedig egyből a sexet akarja?

Figyelt kérdés
Szerintem eléggé kedves :) Szerintem kevés ilyen fiú van 18/l
2012. szept. 9. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudsz fogalmazni...
2012. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem ez a lényeg 18 éves korban. Összejössz egy sráccal. És jól érzitek magatokat. Ha mindketten hosszú távra terveztek, és a srác gondoskodó, szerető, akkor nincs időhöz kötve mikor feküdjetek le. Az élvezet együtt is jó, és ha mindkét fél odaadó akkor nincsen gond ezzel. Nem minden srác szexéhes állat. Az tény hogy szeretik, de nem fogják erőszakolni a dolgot mindannyian.

20/F

2012. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mókusgyilkos ***** válasza:

1.: az hagyján de még téved is :D

kérdező: van belőlük bőven csak van pár tényező ami szűkíti a kört:

- korosztály

- lakhely

- külső

- szórakozási szokások

- ismerkedési szokások

- munkahely / suli

stb stb.

van belőlük bőven csak nem feltétlenül ott ahol te v és nem feltétlenül a te eseted. ez olyan mint h normális lányokból is van sok csak nem m1 jön be az adott pasinak.

2012. szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. :) 15/f
2012. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!