Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nincs fél éve barátom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nincs fél éve barátom, és kiírtam facebookra, hogy kapcsolatban vagyok, mert amikor volt barátom, csomóan nyomultak, utána meg észre sem vettek. Ez hülyeség?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és lehet gyerekesen hangzik, de én azt tapasztaltam, hogy ha éppen van valakim, több embernek tetszem. Amikor senkim sincs persze meg felém sem néznek.
2012. nov. 25. 22:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Kereslet-kínálat. Ismered közgáz óráról nem?

Ha erre van kereslet akkor ezt kell csinálni. Ha a felpumpált cickóra lesz kereslet, akkor meg pumpáljuk a mellük, ha pedig a buta libákra lesz kereslet, akkor eldobjuk az agyunkat... így megy ez manapság :D

2012. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség.Én nem kezdenék olyannal aki elvileg kapcsolatban van.
2012. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
pedig a tapasztalat ezt mutatja és barátnőimmel is beszéltünk erről, szerintük is. ha meg valahol megismerkednék valakivel, akkor nincs a homlokomra írva a facebook státuszom. ha valakivel komolyabbra fordulna, akkor pedig az tudná, hogy valójában nincs senkim,:)
2012. nov. 25. 22:54
 4/16 A kérdező kommentje:
kicsit kínosnak érzem felnőtt fejjel, hogy ilyen dolgokkal foglalkozom, de olyan magányos vagyok és hátha bejön. :)
2012. nov. 25. 22:54
 5/16 anonim ***** válasza:

Àtolvasod az első kommentedet és rájössz mennyire felesleges az egész..élőben ismerkedésnél nem látják,aztán meg kiderül hogy csak kamu.Meg mit fognak rólad gondolni,ha benyögöd,hogy kamukapcsolatban vagy facen..

De sok sikert.

2012. nov. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát azt is mondhatom, hogy a sok jelentkező miatt kellett :)
2012. nov. 25. 23:03
 7/16 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy bejött-e. :D
2012. nov. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát ha én személyesen megismerk egy csajt, és látom, őt is érdeklem, aztán hazaérve látom, hogy kapcsolatban van, elkönyvelem kisk.rvának, aztán a továbbiakban nem érdekel.


20F

2012. nov. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam ítélkezni és nem is olyan társat keresek, aki ennyi miatt valakit k*rvának tart.:) Tehát ez a veszély engem nem fenyeget.
2012. nov. 26. 01:33
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
És milyen ember már az aki kikezd egy kapcsolatban lévő nővel?! Én ezekről is elgondolkodnék a helyedben. Mert ha veled megteszi, akkor mással is meg fogja.
2012. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!