Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk / férfiak! Ti járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / férfiak! Ti járnátok egy olyan lánnyal, aki mentális zavarokkal küszködik?

Figyelt kérdés

Kezdődő pánikbetegség áll fent nálam, szorongós, izgulós típus vagyok (másik véglet, hogy túl lazán veszem a dolgokat), és migrénaurás vagyok (itt a leírás, ne essetek nekem, hogy csak kitaláltam [link] )


Ezek kizáró okok lehetnek?


18l



2012. nov. 26. 14:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jah, és lemaradt, hogy gyógyszert is kell szednem (frontin)
2012. nov. 26. 14:48
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy nálam az a kizáró ok,ha görény vagy, midig íránítani akarsz és ráeröltetsz dolgokat arra, amit én nem akarok megtenni. Ha jól tudsz együttműködni velem, ha egyenrangú partner vagy, ha nyitott vagy az ismerkedésre, jól megközelíthető vagy és értelmes ,akkor tőlem egyébként lehetsz olyan kattant amilyen akarsz, nem érdekel igazán.
2012. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem kizáró ok, ha tudod kezelni. Sőt lehet egy pasi jót is tenne a lelkiállapotodnak:) 23/L (tudom hogy pasikat kérdeztél, de gondoltam írok)
2012. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez függ attól, hogy ezek a problémák mennyire befolyásolják a mindennapi életedet. Ha pl pánikolsz kimenni az utcára vagy a buszmegállóban 3 nénitől már tömegiszonyod van és rosszul leszel az eléggé behatárol egy párkapcsolatot. Vagy az se szerencsés ha minden másnap nem lehet hozzád szólni mert fáj a fejed és emiatt ingerlékeny és agresszív vagy.

De ha nem ennyire súlyos és csak ritkábban fordul elő akkor bőven megérthető és elviselhető főleg annak aki valóban szeret, szóval szerintem ez nem akadály. Meg végül is senki sem tökéletes, mindenkinek megvan a "stiklije" és ha az nem is olyan súlyos akkor is a saját problémánkat látjuk a legnagyobbnak.

Fel a fejjel, kitartást és sok szerencsét, hogy találj valakit aki elfogad és önmagadért szeret.

2012. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, de nehezebben fogsz találni barátot az biztos. De egy férfi, aki szereti a másikat, el fog fogadni úgy, ahogy vagy. :) 22/l
2012. nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Szia.

Nem írtad le,hogy mennyi idős vagy.

Nekem kb 12éve van pánikbetegségem és házas is vagyok,2 gyerekünk van.

Sokszor volt rohamom az utolsónál majdnem a mentő vitt el,

DE és ezt most külön kihangsúlyozom,ez a betegség egyáltalán nem kizáró ok egy párkapcsolatnál.

Az orvosok sokszor csak nyugtató injekcióval tudtak rendbe hozni,úgyhogy én tudom mit jelent minden végtagodban az iszonyatos görcsel küszködni,majdnem önkívületben.

És ime a tanácsom: Próbálj megnyugodni,ez nekem is bejött,és akkor a frontin sem kell.

1 éve munkahelyet váltottam nem gondolok annyit a multra,mert gyakran ez a betegség,(ha ezt annak mondhatjuk)előidézője,nálam is igy volt.(anyukám halála,család kitagadott.stb..)

Hidd el ha nem gondolkodsz annyit hanem lekötöd magadat

nagyon ritkán fög előjönni kb 2-3 évente de arra meg ott a frontin,ha erzed hogy kezd görcsölni a kezed vagy a lábad azonnal vegyél be 1 szemet.De csakis akkor amúgy ne,én is elvagyok nélküle,próbálom feldolgozni a velem történteket és ehez nem kell gyogyszerHogy megnyuktassalak nálunk már nincs is itthon egy se.

Tehát sok szerencsét és fel a fejjel.

2012. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha többet! Egyszer volt egy pánikbeteg nőm, aki szélsőséges hangulatváltozásban is szenvedett. Soha nem lehetett menni sehova, állandóan lemondta a találkozókat, állandóan fáradt volt mindenhez, a szex soha nem volt olyan rossz, mint vele ("Mára nekem ennyi elég!"). Próbáltam megértő lenni vele, türelmes, kedves és még ő szakított velem. Nagy szívességet tett nekem.
2012. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha rendes lány vagy, amiből mostanában kevés van, akkor el tudnám fogadni. Senki sem lehet tökéletes.
2012. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Járni? Ahhoz előbb még meg kellene, hogy ismerjelek. Anélkül úgysem mennék bele. De ha ezután olyan képet kapnék rólad, amely alapján azt szűrném le, hogy egyáltalán nem olyan rossz a helyzet mint amilyennek akkor hangzana, akkor igen, járnék. A nem testi problémákat pedig megpróbálnánk közösen megoldani :)
2012. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez nem lenne kizáró ok:)
2012. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!