Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nő önértékelési zavarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő önértékelési zavarokkal küzd?

Figyelt kérdés
Létezik olyan nő, aki elégedett magával, nem rinyál, hogy nagy a segge, rosz az alakja, nem szép, stb? Ennyire nehéz elfogadnotok magatokat?
2011. ápr. 27. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom mi az ami nem jó a külsőmön de nem rinyálok rajta, mert különösebben nem zavar.
2011. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadtam magamat. Kifejezetten büszke voltam magamra. De amióta a párom "vicces" megjegyzéseket tesz az alakomra. Nagy fenék, kis mell. Pedig nem vagyok dagadt. Azóta minden kis centit észreveszek. Szóval szerintem a párunk az aki az önértékelésünket fel ill. le viheti.
2011. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenki jobbra, szebbre vágyik. Ez normális /bizonyos határokon belül/. Ez még magában nem önértékelési zavar.
2011. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

létezik. pl én


már csakazért is szeretem magam olyannak, mint amelyinek a természet alkotott

2011. ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem semmi önbizalmam nincs, pont emiatt... az ismerőseim 90%a azt mondja hogy nincs semmi baj az alakommal, de van pár haverom, akik állandóan beszólnak, hogy dagadt vagyok... miattuk van ez

17/L

2011. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Nem vagyok nö ezt az elején leszögezném, de sztem hosszú folyamat elfogadnia magát az embernek , és nem egyszerü dolog az biztos. Gondolom van akinek ez könnyebben megy van akinek nehezebben mint minden más az életben. Viszont tény, hogy a nöket megérteni nem egyszerü, vagy csak nekem nem az nem tudom de a párom is folyton fogyokurázik, de hogy mért sztem még maga sem tudja. Biztos nagy igazság van abban, hogy a média álltal mutogatot nöi ideáloknak szeretnének megfelelni, de egy dolgot mindig elfelejtenek, azt hogy minden csak "rajta" mulik. Ha valami nem tetszik változtatni kell rajta, csak itt jön a bökkenő, az hogy ezért sajna tenni kell legyen szo bármiröl, és ez bizony általában nehéz.
2011. ápr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
minden nő talál magában hibát :) csak ki többet, ki kevesebbet, ki elfogadja magát, ki nem
2011. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember nemtől függetlenül önértékelési gondokkal küzd.
2011. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A nagyrészük egyszerűen tökéletesnek hiszi magát, ami szintén egyfajta önértékelési zavar.
2011. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!