Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a pasimat a főnököm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a pasimat a főnökömmel! HOgyan mondjam el neki? Nem szeretném elveszíteni! Elmondjam vagy maradjon titok? 20/L

Figyelt kérdés
Sokat dolgozik mostanában és nem sokat foglkozik velem és hanyagolva éreztem magam.A főnököm már az elejétől szimpatikus volt nekem,bár soha nem gondoltam hogy megteszem.Egyik nap túlorázni kellett és késő estik bent maradni,már régebben is próbálkozott közeledni most gyenge pillanatban voltam és meg adtam magam....a legrosszabb hogy nagyon jól esett a dolog hogy végre valaki hozzám ér..persze másnap kezdtem egyre rosszabúl érezni magam.Nem akarok igazából tőle semmit de akkor ott jól esett.Nem tudom elmonjdam e a barátomnak?!Szeretm őt de viszont nem foglalkozott velem eleget semmilyen téren..nem tudom mit csináljak.
2012. nov. 26. 17:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne hárítsd a felelősséget, igenis a te hibád. Egy kapcsolat mindig a két félből áll össze. Az hogy sokat dolgozol még nem mentség semmire. Nem félredugni kellett volna, hanem esetleg megbeszélni a problémát.

Legjobb lesz ha elmondod neki, aztán majd ő megbocsát, ha nem tud.

2012. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

"Nem szeretném elveszíteni!"

Erre akkor kellett volna gondolni melött megcsaltad. Amit most tehetsz valld be neki a dolgot azt állj tovább mert nem érdemel meg téged. Amúgy meg nem szereted a barátodat mert ha szeretnéd akkor nem csaltad volna meg.

2012. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
5%
Akkor ne mondd el neki. De ne csald meg többet, mert az nem fair játék, inkább próbáld meg jobbá tenni a kapcsolatotokat.
2012. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem akarod elveszíteni, akkor semmiféleképpen se tudasd vele, hogy megcsaltad! Ha meg is bocsájtja (amit szavak szintjén lehet csak), akkor is egy riherongy qrvának fog nézni Téged (kicsit jogosan), soha nem fog tudni úgy nézni rád, mint korábban!


Tegyél meg mindent a kapcsolatodért, próbáld meg jóvá tenni a bűnödet! Próbáld meg saját magad is elfelejteni, amit tettél, legyél a pároddal sokkal kedvesebb és aranyosabb! Nem ő hanyagolt el téged, hanem te őt! Ezen változtass!


Drukkolok nektek!


22 l

2012. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
kva vagy b+!
2012. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Ha valaki megcsalja a párját azon mit lehet javítani. Istenem ezeket a r*bancoakt akik válaszolnak... pff ha még annyi emberség nincs benned és ennyire nem tiszteled a barátodat hogy elmond neki akkor kívánom hogy az életed hátralévő idejében szenvedj...
2012. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
Nem értem h miért raksz fel egy ilyen kérdést. Szánalmas vagy. Ne mond el neki h meg csaltad csak hagyd ott és kész így kevésbé lesz neki fájdalmas a dolog. Biztos meg van rá az oka h nem foglalkozik veled és tudod mit. Remélem ezek után se fog veled törődni ezt érdemled. PÁ
2012. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

"Sokat dolgozik mostanában és nem sokat foglkozik velem és hanyagolva éreztem magam"


Jaj csak a szokásos. Figyelem/szeretet hiányom volt, csak be voltam rúgva, csak egy kis botlás volt stb.

Arra nem gondoltál, hogy azért dolgozik sokat, hogy több pénzetek legyen és nem azért mert munkamániás? Vagy arra, hogy ezzel mekkora fájdalmat és kárt okozol neki? Az is lehet, hogy sose fog többet megbízni az ellenkező nemben. Rohadt szemét, mocsok, gerinctelen, k.rva vagy. Totál kib.szol szerencsétlennel és akkor még magadat tünteted fel áldozatnak. Te mit szólnál, ha ő megdugná a munkatársát? Lenyelnéd neki. Régen a hozzád hasonló férgeket kivezették a főtérre és egy bunkósbottal mindenki szeme láttára agyonverték. Nagyon helyesen. És akkor még csodálkoztok a minden nő k.rva frázisainkon.

2012. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Hogy ide mekkora nyomorék "nők" írnak. Mi az, hogy ne mondja el? Igenis mondja el! Aztán dobja ki a barátja, mint macskát szarni. Az ilyen ribancoknak nem való normális férfi.
2012. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Mit vársz utolsó? Egyik ribanc megérti a másikat.
2012. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!