Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a pasimat a főnököm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a pasimat a főnökömmel! HOgyan mondjam el neki? Nem szeretném elveszíteni! Elmondjam vagy maradjon titok? 20/L

Figyelt kérdés
Sokat dolgozik mostanában és nem sokat foglkozik velem és hanyagolva éreztem magam.A főnököm már az elejétől szimpatikus volt nekem,bár soha nem gondoltam hogy megteszem.Egyik nap túlorázni kellett és késő estik bent maradni,már régebben is próbálkozott közeledni most gyenge pillanatban voltam és meg adtam magam....a legrosszabb hogy nagyon jól esett a dolog hogy végre valaki hozzám ér..persze másnap kezdtem egyre rosszabúl érezni magam.Nem akarok igazából tőle semmit de akkor ott jól esett.Nem tudom elmonjdam e a barátomnak?!Szeretm őt de viszont nem foglalkozott velem eleget semmilyen téren..nem tudom mit csináljak.
2012. nov. 26. 17:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "de viszont".
2012. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Furcsa, fordított helyzetben mi lenne. Már az egész bolygó tudná hogy te milyen aljas szemét mocsodékkal voltál együtt, és hogy volt bőr a képén megcsalni téged. Ja és még hazudozott is utána össze vissza, nem hogy eléd állt volna.


Valld be hogy ez játszódna le fordított helyzetben.


Ha szeretnéd akkor megbeszélted volna vele hogy akarod és csökkentse a munkáját, vagy meló után töltsetek együtt egy kis időt. De te inkább a főnökkel léptélfélre.


Látszik mennyire szereted! Ja most meg hazudsz is neki. Csodás életetek lesz ami hazugságra épül!

2012. nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

"Jobb, ha ez titok marad, ha más ilyen sajnálatosan alakult. Ha elmondja neki, akkor szinte kizárt, hogy meg tudja menteni a kapcsolatát!"


Nehogy már a kis ribanc legyen az áldozat. A srác a végén még elmerészelné hagyni. Persze teljesen jogosan. De ugye fordított esetben, már 8 oldalnyi anyázó hozzászólás született volna, hogy milyen mocsok az összes férfi. Most meg csak úgy záporoznak a titkold el, ne mondd el válaszok. A k.rva anyátokat.

2012. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
73%

" Lehet a nő *ibancok meg *urvák de had mondjam el h ti férfiak egyáltalán nem vagyok nálunk különbek és ezt vegyétek tudomásul. Sok mindent meg tesz a nő értetek de ti észre se veszitek. Csodálkoztok h meg csalnak titeket!!! Meg azt hiszitek h ti *zartátok a spanyol viaszt meg h mindent meg tehetek. Még h minden nő *urva vannak nagyon is kivételek. Kicsit vegyetek vissza a szátokból. Maradjunk ennyiben. Üdv Lanna"


Fáj az igazság mi? Szóval mi megérdemeljük, hogy félreb.sszatok? Te is inkább takarodjál vissza mosni, főzni, takarítani. Fene nagy jó dolgotokban már azt sem tudjátok mit csináljatok.

A különbség pedig az, hogy ha egy férfi kefél félre, akkor lehordják mindenféle szemétnek, de ha egy nő teszi ugyanezt, máris beindul a szánalmas önmosdatás, hogy szegény ártatlan ő nem tehetett róla hiszen szeret hiánya volt, meg szerelmes lett.

Kérdező, adj hálát az égnek, hogy nem én vagyok a pasid.

2012. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
*urva vagy és próbálod a barátodat felelőssé tenni érte.Remélem soha nem hoz össze a sors egy olyan lánnyal se mint te.
2012. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Az ilyen retkek mindig kifognak egy agresszív állatot, aki kihasználja és összeveri őket.


"Minden kapcsolat hazugságra és képmutatásra épül. A tiétek tökéletes lesz".

2012. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Lemaradt. Az idézet Dr. House-tól származik.
2012. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 elwis83 válasza:

Hiaba bocsajt meg, ha elmondod..igy mar el van b...va az egesz kapcsolat... soha nem lehet mar tökeletes..ha titkolod...akkor reszedröl lesz mindig egy rossz erzes..es azert nem lesz tökeletes..


..eld az eleted 20 evesen...ennyi...

2012. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Figyelj,drágám!nem fikázni akarok!csak azt kérlek tedd meg,hogy a szívedre teszed a kezed és megkérdezed magadtól, nem azért dolgozik a párod hogy nektek jó legyen?hogy legyen megélhetésetek és ne kelljen azon kattogni soha,van-e pénzetek mindenre? (persze nem látok bele,mi volt pontosan veletek)
2014. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Melyikkel volt jobb a szex? Melyiknek volt jobb a farka?
2014. okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!