Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak a pasimmal? Már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a pasimmal? Már nem vagyok szerelmes belé.

Figyelt kérdés
Nem vagyok szerelmes belé, viszont nagyon SZERETEM. Imádok vele lenni, ugyanúgy megmosolyogtat, megnevettet, mint eddig. De már nem érzem azt a bizonyos lángot... És attól félek hogy ha szakítanék vele nagyon megbánnám és nagyon hiányozna, és vissza akarnám kapni. De szerintetek van értelme egy ilyen kapcsolatnak? Lehetek még újra szerelmes belé? 17/L
2012. nov. 26. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2012. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagy valószínűséggel az a láng már nem fog visszajönni. Ha már nem szereted szerelemből, inkább szakíts vele, ő is érezni fogja, hogy valami nem oké, és csak szenvedni fog, én is voltam már szenvedő fél egy ilyen kapcsolatban. Próbáljatok meg inkább csak barátok maradni, de az nagyon nem lesz könnyű. 22/F
2012. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már több, mint fél éve vagyunk együtt... 2 héten belül 7 hónap lesz.

Köszi a válaszokat.:(

2012. nov. 26. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Fél év alatt elmúlt a szerelem? Szerintem akkor nem is voltál szerelmes, csak fellángolás volt inkább. Ennyi idő után még bőven szerelmesnek kellene lenned, valakinek még ilyentájt alakulnak ki a komoly érzelmek.
2012. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha szereted és vonzónak találod maradj vele, ha nem akkor éretlen vagy egy hosszú kapcsolatra nyilván :P
2012. nov. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!