Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy megcsal a barátom, de nem vagyok benne teljesen biztos ezért nem akarom ilyennel lerohanni. Hogyan deríthetném ki?

Figyelt kérdés
Múlt hét kedden,összekaptam a barátom anyjával.Az anyja megharagudott akkor rám aztán szétakart minket választani,és a barátom már rögtön dobni is akart. Lerendeztem az anyjával és bocsánatot kértem tőle,a barátommal meg kibékültem. De mégis úgy érzem,hogy azóta olyan fúra a barátom és mintha valamit titkolna.. Mivel egyszer megcsalt és akkor is sejtettem,hogy baj van. Alig beszélt velem,alig volt szex,mindig hibát talált mindenben amit mondtam,vagy tettem.. Sok volt a veszekedés. Eltávolodott tőlem és tagadta,hogy baj van.. Volt amikor szó nélkül eltűnt közben a kamu facebookján a csajjal dumált és akkor akart dobni mikor összejönnek de a csaj otthagyta mert megmondta ő inkább meggondolta magát és nem jön össze vele.. Mivel olyan vagyok,hogyha valami gyanús akkor addig nem nyugszok míg ki nem derül.. Mostanában akármit mondok vagy teszek,beleköt aztán rám akarja hárítani,hogy én vagyok a hibás.Mindig minél előbb leakar rázni,aztán kitalál valami sablonos dumát.Órákra eltűnik mikor megígéri,hogy ekkor és ekkor lesz.Inkább wc-re megy a telefonnal,vagy a fürdőbe ha már megakarom nézni csak szimplán az előzményeket(ő is meg szokta az enyémét) már leordít,hogy ellenőrizgetem.. A problémáimat ha elmondom neki le se sz*rja és azt vágja a képembe,hogy ezt hallgatja mikor ő mondta bármi van mondjam el ő meghallgat. Hogyan derítsem ki?Nem akarom lerohanni ezzel mert ha még se biztos,hogy megcsal akkor nagyon benéztem.. Mikor van szabad időm lessem ki? Vagy mi?

2012. nov. 26. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
én azt mondom, hogy Te dobjad!! azok alapján amit leírtál....
2012. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit kideríteni,minden egyértelmű dolgot felsoroltál.Olyan emberrel akarsz együtt lenni,aki figyelembe se vesz ?!
2012. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem. De először biztosra akarok menni,aztán kiosztani az útját..
2012. nov. 26. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennél mi lesz biztosabb? Mikor leírja a lánynak, hogy milyen jó volt vele múlt éjjel szeretkezni?

Kíméld meg magad!

Viszont biztos lehetsz benne. Titkolózik, semmibe vesz, kamu facebook-on csajozik és ordibál veled.


Ha erre van szükséged, hajts fejet és fogadd el. Ha nem, lépj ki belőle és ne toporzékolj neki tovább!

2012. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a kamu facebookos tavalyvolt és puszi volt megölelés de akkor is megcsalásnak számít nálam.
2012. nov. 26. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:

"akármit mondok vagy teszek,beleköt aztán rám akarja hárítani,hogy én vagyok a hibás.Mindig minél előbb leakar rázni,aztán kitalál valami sablonos dumát.Órákra eltűnik mikor megígéri,hogy ekkor és ekkor lesz.Inkább wc-re megy a telefonnal,vagy a fürdőbe ha már megakarom nézni csak szimplán az előzményeket(ő is meg szokta az enyémét) már leordít,hogy ellenőrizgetem.. A problémáimat ha elmondom neki le se sz*rja és azt vágja a képembe,hogy ezt hallgatja mikor ő mondta bármi van mondjam el ő meghallgat"


Kérdés: aki így viselkedik veled, az mièrt a barátod még mindig? Miért törölheti beléd a lábát, miért tűrsz el neki mindent, miért csak a megcsalás miatt dobnád ki? Az, hogy szimplán szemét veled, az nem elèg?

2012. nov. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!