Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan deríthetném ki lehallga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki lehallgat e az exem? Illetve ha igen, tudom valahogy 'hatástalanítani' amivel lehallgat?

Figyelt kérdés
99%-ra veszem valahova tett valamit a lakásba.. elhangzik valami itthon nem 1x előfordult, hogy felhív és arról kérdez amit azelőtt pár perccel mondtam el.. amúgy se normális a szakításunk óta nem hagy békén tudja mikor kivel vagyok mit csinálok felhív és kérdőre von irogat facebookon meg hogy ő visszaakar kapni közbe a facebook kiírásai egyértelműen nekem szólnak elhord benne minden k*rvának..a haverjait rámküldi, hogy beszéljenek vele állandóan a barátnőimen keresztül üzenget nekem nem tudom mit csináljak nem hagy békén nagyon elegem van már.. főleg, hogy most itt van ez is, hogy szerintem még le is hallgat..
2012. okt. 19. 01:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hangoztass otthon dezinformációkat, és avass be valakit, aki tudja, hogy valójában nem igaz amit mondogatsz. Ez után állítsd kész tények elé. Esetleg tegyél feljelentést, vagy talán elég, ha megfenyegeted.
2012. okt. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. okt. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Költözz el, valamint szûntesd meg a facebookod. Ja, és ja lehet külföldre költözz!

B változat: Ismerkedj össze 3,4 izomagyú óriással, s mond nekik, hogy keressék meg, s kínálják meg némi "kedvességgel"....

2012. okt. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Annyira nem bonyolult ez:

1) facebookon le kell tiltani

2) telefonszamara szurot kell rakni, igy ki se kell nyomnod, a telefonod automatikusan foglaltat jelez neki

3) nezd at a lakast:

3a) en eloszor azokkal a dolgokkal kezdenem, amiket tole kaptal. plussok, muszaki kutyuk, egyeb kacatok. Minden, ami gyanusnak tunik, az kuka. Pl vmi kemeny van a plussmaci hasaban vagy a Szeretlek kisparnan, azt ki kell dobni a francba.

3b, ha igy sincs eredmeny, akkor szepen lassan haladva at kell nezni mindent. Nem kell egy nap megcsinalni, raersz. Napi egy ora keresessel 3-5nap alatt at lehet fesulni mindent. Polcokat szepen lepakolni, letorolgetni mindent, aztan vissza.

Egyreszt valszeg meg fogod talalni amit odatett, masreszt teljesen ki is takaritottal :)


4) tegyel feljelentest a rendorsegen. Komoly ugy valszeg nem lesz belole, de a se99fej expasid valszeg megijed. A feljelentest szkenneld be es kuld el neki vagy megjobb ha szemelyesen viszed el pl a szuleinek.

2012. okt. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb, ha beszélsz vele. Elmondod, hogy ez egyikőtöknek sem jó, hiszen ha az a célja, hogy bosszút álljon, akkor ezt már elérte, ha meg szerelemből teszi akkor csak ront a helyzetén.
2012. okt. 19. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szemét dolog, ha valaki ilyet tesz és a másik ellen fordítja. Jó ötlet a poloska kereső, én megvenném a helyedben és, ha megtalálom azt a sz@rt feljelentenem. Ha a rendőrség nem csinál semmit akkor meg kell veretni a fazont.
2012. okt. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Belátható időn belül lemerülne az áramforrása.

Ezalatt néhány nap értendő, csúcstechnikát hosszú készenléttel kizárt, hogy meg tudna fizetni.

No para.

2012. okt. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után az sem lehetetlen, hogy keylogger van a gépeden és erről a kérdésről is tud. :)
2012. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mire jutottál?
2012. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!