Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, lehet az, hogy egy nagyon erős vonzalommal induló párkapcsolat nem hosszútávú?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal első randin már egymásban voltunk hatalmas a vonzalom beszélgetések során szinte 90% ban arról van szó, hogy mi ketten menyire jó mennyire szeretjük egymást stb. Az ilyen heves kapcsolat valóban nem fog soká tartani?
2012. nov. 26. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
ez baromság... nem tudom h ezt ki találta ki de gondolj bele; ha erős vonzalom = rövid idő, akkor elhanyagolható mennyiségű vonzalom = sok idő?... NEM! ez csak attól függ h később mennyire vagytok képesek elviselni egymás gondjait bajait hülyeségeit... lehet h évekig együtt lesztek, a jó ég tudja...
2012. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a saját tapasztalatomból indulok ki,sajnos igaz.Azok a pasik,akik hirtelen váltottak ki belőlem nagyfokú érzelmeket vagy vonzódást,nem sokáig tartottak,hiszen mint embert nem ismertem,külsőségeken alapult.A tartós kapcsolataim szép lassan alakultak ki.De ez egyénfüggő,nálad reméljük a legjobbakat :)
2012. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!