Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni? Miért nincs szerencsém a fiúkkal? (kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a gondom, hogy valamiért soha nem jön össze semmi, ami a kapcsolataimat illeti.

22 éves lány vagyok, egyetemre járok, tehát nem vagyok egy üresfejű liba, igényes vagyok, adok a megjelenésemre. Még sincs szerencsém...

Arra is gondoltam, hogy talán a kinézetemmel van a gond.


1. kép:

[link]


2. kép:

[link]


3. kép:

[link]


4. kép:

[link]


5. kép:

[link]


Nem értem, mi a baj. Kedves vagyok, jó a humorom is, nem is vagyok igazán visszahúzódó típus, mégse tudok olyan fiút találni, aki komoly párkapcsolatban gondolkozna velem. Hogyan tudnék rendes, normális fiúkkal ismerkedni, nem csak olyanokkal, akik az egy éjszakás kalandokra hajtanak...?


Egy 22 éves lány



2012. okt. 31. 19:56
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
91%
ezzel azért vetekednék, mert nem minden egy egyetem, de egyszerű lány vagy nincs veled gond, biztos találsz majd valakit egyszer.
2012. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
95%

Szép nő vagy.Látom mosolyogsz is :)

Nincs veled baj.Csak hülyékkel hoz össze a sors.Vagy nem vetted észre a félénkebb fiúkat.

ismerkedj bátran tovább.De a dolgokkal várj.Előbb ismerd ki az illetőt.Sokat fogsz csalódni de biztos akad majd normális férfi is

2012. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
91%
szerintem a külsőddel nincs gond, átlagos lány vagy, eddig nem volt szerencséd, mert azért a szerelemhez egy nagy adag szerencse is kell :)
2012. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
87%
az igazság az, hogy a 3. és 4. kép jó a tübbi nem előnyös. azért nem kellesz a pasiknak mert nem vagy kur.vás. ami nem hátrány, de a nagyrészének a könnyen kapható csajok kellenek, ezért sztem ezért nem próbálkoznak veled.
2012. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
91%

Igazából én sem értem. Szerintem szép vagy, aranyos vagy, (okos nőket nem mindenki szereti) de egyetemistaként személy szerint nekem fontos, hogy a nőnek is legyen sütnivalója, úgyhogy eddig tökéletes vagy. Ha van humorod meg pláne. Ezek alapján amit leírtàl ez valóban egy rejtély:D


20F

2012. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
82%

Igazából nincs a külsőddel baj, de olyan szinten átlagos vagy, hogy az utcán tuti nem vennélek észre.


Pedig én is az vagyok, ez benne a legdurvább. Szar átlagosnak lenni. Törj ki belőle!

2012. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:

Értem. Szóval átlagosnak tartanak, és leginkább ezért nem is nagyon próbálkoznak nálam.

Hogyan tudnék egy kicsit figyelemfelkeltőbb lenni? Ti mit javasoltok, mit csináljak, hogy kevésbé tűnjek átlagosnak?

2012. okt. 31. 20:04
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
Igazából 1 oka mégis lehet. Nem lehet, hogy túlságosan játszod az elérhetetlent, a meghódíthatatlant, mert hogy küzdjenek érted alapon. Ettől pl nekem is herótom van, és inkább odébb állok.
2012. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
82%
Más hajviselet, esetleg hajszín (sötétvörös jól állna szvsz), színesebb, nőiesebb ruhák.
2012. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi baj a kinézeteddel, teljesen átlagosan szép lány vagy! Kicsit próbálj meg olyanokkal is ismerkedni, akik külsőre először nem biztos h bejönnek.

Tudom h általánosítás kicsit, de azok a srácok akik túl jóképűek sajnos nagy többségben egoisták is, és lehet h csak arra kellesz nekik, h ő is megvolt, de már másnap megyek is az "új húsra". Nem tudom h ilyenekkel ismerkedtél e eddig, ha nem, akkor elnézést!

Ha nem próbálta még esetleg nézz körül mondjuk társkeresőn, hátha akad rendes csávó. Páromponthu például ilyen.

Ha nem udvarolnék épp egy lánynak, még azt is mondanám, h gyere el egy randira velem, aztán meglátjuk hogyan tovább...

De most ez nem működik...

Remélem azért valamit segítettem. Ha mást nem, egy kis önbizalmat adtam...

29f

2012. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!