Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell mellettem másoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mellettem másoknak udvarolni?

Figyelt kérdés
Párommal nemsokára egy éve leszünk együtt, de az a gond vele, hogy szeret másoknak udvarolni. Szerencsére nem élőben, akkor már kidobtam volna, hanem facebookon keresztül ír mindenkinek minden szépet és jót, de ez engem már rohadtul kezd zavarni. Hiába szólok rá, egy-két nap múlva ugyanúgy elkezdi elölről. Nem lenne semmi baj, ha egy bókot ejtene el hébe-hóba, de szinte minden mondatával céloz valamire. A csajok messze laknak tőle, nem hiszem, hogy megcsalna, de mi van, ha valamelyik csaj komolyabban rászáll? Volt már olyan, aki hívogatta, én meg választás elé állítottam, hogy vagy letörli mindenhonnan, vagy én megyek el tőle... Mit kéne tennem? Nekem annyira rosszul esnek ezek a dolgok, és tartok tőle, hogy ennek nem lesz jó vége:(
2012. nov. 27. 06:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tűnik túl szerelmesnek a pasid, ha az lenne, nem flörtölne mindenkivel, mert nem érdekelné senki más. Én csak magamból indultam ki... 30F
2012. nov. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Él benne a vadászösztön. Én is kibuknék rá és nem hiszem, hogy sokáig tolerálnám az ilyen viselkedést.
2012. nov. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ASOT ***** válasza:
Beszéld meg vele, ha normális és jó a kapcsolatotok akkor nem fogsz félni attól h mit mond, hanem megbeszéled vele, erről is szól egy kapcsolat h a problémákat megbeszélik és nem 100 embertől megkérdezik, hanem a párjukhoz mennek vele.
2012. nov. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy elég rossz helyzet de mindenen lehet javítani.Szerintem fogad meg az a tanácsot hogy megbeszélitek és ha megint csak pár napig tart akkor azt kell mondanom hogy ilyen emberre ne pazarold az életed mert rövid ez az élet és ilyen bunkókra nem szabad elfecsérelni.Mindenkinek megvan a párja és ha ő nem tud változtatni akkor feltételezhetem hogy ő nem a te "NAGY ŐD"De azért kívánok Sok sikert hozzá.
2012. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az exem is ezt csinálta másfél évig a kapcsolatunk alatt. közös ismerősök mondták, hogy most is ilyen, pedig már 25 éves. rájöttem, hogy miért egyébként. ezt tartja normálisnak, mert az apja detto ilyen, ezt a mintát látta, ezt tanulta el. volt, hogy elmentünk négyesben a szüleivel bevásárolni, és fizetésnél az apja ott flörtölgetett a pénztárosnővel a felesége szeme láttára. komolyan mondom, nekem volt megalázó. akkor sok minden világossá vált... például hogy miért viselkedik úgy a barátom, ahogy. ennek ellenére ezt nem tudtam elviselni, szóval szakítottam.

szerintem aki ilyen, az ilyen is marad. szóval neked kell eldöntened, hogy el tudod-e viselni ezt hosszú távon vagy sem.

2012. nov. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudnám, épp ezért beszélem majd meg vele a dolgokat. Nem fogom így kibírni mellette, nyelek elég ideget a munka miatt is, egy boldog kapcsolatot szeretnék. Amikor el akartam hagyni, akkor törölte a csajt, aki hívogatta telefonon, de nem kötelezhetem arra, hogy minden csajt töröljön, aki tetszik neki:(. Valamelyik komolyan veszi, abból bajok is lehetnek:( Szeret, azt tudom, hogy mennyire szerelmes, azt nem, de ha az udvarolgatást nem tudja abbahagyni, vagy normális keretek közé szorítani, akkor nem sokat fog hallani rólam...
2012. nov. 27. 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért? Mert nem kellesz eléggé!!!! :)
2012. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!