Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar megváltoztatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar megváltoztatni, amikor állítólag így is tetszem neki?

Figyelt kérdés
Nem értem a barátomat. Tudja, hogy kicsi az önbecsülésem, mégis mondd néha olyan dolgokat, amit elkeserítenek. Például mondtam, hogy szeretném, ha eljönne velem a napokban szemüveget venni, erre egyszerre mondta, hogy valami szexi-dögös darabot válasszak, és semmiképp sem bordót, amilyen most van, vagy az lenne a legjobb, ha kontaklencsét tetetnék. Megyek jövő héten fodrászhoz, és nem tudom, hogy milyen hajat vágassak, erre azt mondta, hogy valami teljesen újat, amitől megőrül majd, valami irtó szexiset, és ha már ott vagyok, be is festethetném vörösre. Tett rá megjegyzést, hogy elmehetnék vele kondiba, meg szoliba, mert biztos jót tenne. Utána mondta, hogy nincs-e kedvem műkörmöt tetetni. Meg vehetnék pár miniszoknyát, ilyen extra harisnyákkal, és azokat hordhatnám. És én totál ledöbbentem. Teljesen meg akar változtatni, pedig állítólag ő így szeret. Rengetegszer elmondja, hogy gyönyörű vagyok, és kíván engem, meg minden, erre itt meg adja a tippeket, amitől egy teljesen vagány szexis csaj lennék, ami annyira nagyon nem szeretnék lenni. Mikor kérdőre vontam, hogy miért akar teljesen megváltoztatni, és miért nem tetszem neki így, akkor meg védekezett, hogy nem akar ő megváltoztatni, és tudja, hogy bunkó volt, és nem akar beleszólni ezekbe a dolgokba, csak tippeket adott. És sajnálja, hogy ilyen hülye volt, mert már közben rájött, hogy azzal amiket ajánlott egy tipikus pláza cica lennék, és ő így szeret. De nekem mégis rosszul esett. Ezek szerint mégsem tetszek neki így? Mi üthetett bele?
2009. dec. 29. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

elég durva szerintem a szitu :s

ne változz a pasid kedvéért,csakis a sajátodért

2009. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
szerintem nem kell nagy dobra verni ezt, a barátod megelégszik veled igyis csak szeretné ha kicsit kihivóbb lennél, nem kell k*rvának kinézni de mért baj az ha kicsit szexibb lennél?
2009. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

tetszenek neki a ribancos csajok... és ha kikéred a véleményét, ő abba az irányba fog terelgetni... ha ezt el tudod fogadni, és nem veszed magadra (pl úgy hogy nem tetszel neki így), akkor semmi gáz.

Írtad is hogy kevés az önbizalmad, de nem kéne hogy az legyen. Veled van? Igen! miért? mert tetszel neki és azt akarja hogy a párja legyél. Te kezdenél olyas valakivel aki nem tetszik? akivel nem vagy szívesen? ugye hogy nem ;) és igenis legyen csak meg a saját stílusod, és tudd, merd vállalni. Ne másoknak hanem saját magadnak akarj megfelelni.LEgyen egy képed arról a nőről akivé válni akarsz. szerintem... de lehet hogy baromság az egész :)

2009. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiúk sokszor csak azért mondják egy lánynak, hogy tetszik nekik, hogy ne sértődjön meg. Igazából mindig jól kell kinézni ha jársz valakivel, még akkor is, ha csak otthon vagytok, vagy ha már évek óta együtt vagytok, az kell, hogy mindig szépnek lásson, és akkor nem fog mást keresni.
2009. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!