Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a suliban aki tetszik, és ezért odamentem hozzá hogy nincs e kedve eljönni valahová.Ő erre nemet mondott, de később úgy tűnt hogy mégis tetszem neki, ugyanis szemezni próbált velem, de mielőtt megint léptem volna, megláttam a sulin kívül egy másik sráccal beszélgetni és utána mindig elfordult mikor meglátott. Én erre egy kicsit bepipultam (mármint a srácra, nem az elfordulásra) és egyszer direkt nem vettem észre hogy lássam a reakcióját,hát nem volt kétségbe esve, viszont amikor én nézem, akkor mindig elmosolyodik, sőt, mintha vissza is jelzett volna.A kérdésem az hogy ezután mivel menjek oda hozzá, esetleg jó ötlet lenne még egyszer elhívni valahová, vagy inkább hagyjam? F/17

2012. nov. 27. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát csak beszélgetni nem lehet a suliban?

Előbb beszélj vele, hogy megtudd, hogy szimpik vtok egymásnak. ha keresi majd a társaságod, néz, mosolyog rád akkor már elhívhatod.

2012. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is lenne probléma ha osztálytársak lennénk, de sajnos ő tizedikes, én meg tizenegy, úgyhogy csak a folyosón találkozunk időnként.
2012. nov. 27. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon elgondolkodtatta a dolog... :D

Mindenképp menj oda hozzá beszélgetni, és hétvégére hívd el! :)

2012. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudnátok adni valami ötletet hogy ezek után mivel mehetnék oda hozzá a folyosón csak úgy beszélgetni?

(tegyük fel hogy sikerül egyedül összefutni vele)

2012. nov. 27. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:

csak hívd félre... mi olyan nehéz ebbe? :D

akkor máris kettesben vagytok... :)


akármivel... beszélgess vele, ismerd meg őt! tudd meg, hogy mit szeret,meg ilyenek...

2012. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!