Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy jöjjek össze a sráccal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek össze a sráccal a buliban?

Figyelt kérdés

Egy közös ismerősünknek szülinapi buliján fogunk találkozni, de még nem ismerjük egymást. (facebook eseményt csinált a szülinapról és ott írta hogy jön). Képek alapján tetszik nekem a srác, szerintetek hogy jöjjek vele össze? Fogunk inni, tehát a hangulat fog oldódni.:)

Köszönöm előre is a segítségeteket!

(és szeretném ha mellőznétek a nem ide illő válaszokat)

18/L



2012. nov. 20. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
ugyanaz, mint előbb. táncolj vele, légy hozzá közel, amikor előtte állsz, ki a mellett, be a hasat
2012. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igyál te is,ő is aztán amikor látod h jól mulat akk közeledj! :D
2012. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. A fiúk imádják, ha egy lány érdeklődik feléjük. Onnantól majd intézi ő.
2012. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, elvesztettem a számom, megadod a tied?
2012. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TOMAtm ***** válasza:
előbb nézd meg élőben,mert a FB-s képek sokszor csalókák...meg az sem utolsó szempont ha hallod miről és hogy beszél.egy lányismerősömnek van egy végülis jóképű pasija,focist(jó ég,isten mentsen tőlük minden épeszű nőt)egyszer kettesben maradtam vele mert a csajok elmentek pisilni(aki tudja h ez 30 perc kb. az már randizott) na mire visszaértek kb ott tartottam h fogom a kanalat és lenyomom a torkán keresztbefordítom és kihúzom a seggén.mert az hagyján h paraszt-ul beszél,minden második szava a b+,de hogy egy ilyen érdektelen témánál mint a bundesliga elakadjon....rettentően sajnálom a barátnőjét mivel neki is csak erről beszélt.minden témához volt egy focis története...és el is mesélte.
2012. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, nyilván megnézem élőben is hogy milyen a srác.:) az a baj, hogy nem szeretek táncolni:( és nem is tudom hogy kéne. majd odafogok menni velük beszélgetni, szemezek vele, mosolygok rá. ezen túl még mit tehetek?:)
2012. nov. 20. 20:02
 7/8 anonim válasza:
Hiszel a szerelemben első látásra, vagy elsétáljak előtted még egyszer?
2012. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy buliban könnyebb ismerkedni mint esetleg akárhogy máshol mert ott oldott a hangulat mindenki (legalábbis remélhetőleg) jól szórakozik és nyitott ismerkedésekre ha nem szeretsz táncolni sebaj mert esetleg barátnőiddel odamehetsz (ha ez önbizalmat ad) dumálhatok és amikor meg van a közös téma kicsit félre mehettek és akkor lehet h jobban megismeritek egymást akár számot is cseréltek . Sok sikert :D
2012. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!