Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt egy lány, akivel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy lány, akivel nagyon jó barátságba voltam, észrevettük, mintha több lenne közöttünk, mert msn-en beszéltünk, akkor derült ki, de mintha már csak idegenek lennénk egymás szemében. Szerintetek mi a teendő? (Normális válaszokat kérek! )

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy voltam, csak egy fiúval,és ő távolodott el :'(


Talán ő nem akart többet és inkább gyáván megfutamodott, minthogy tisztázta volna az érzéseit...


Ha nagyon érdekel a lány akkor menj oda hozzá, beszélgetni (pl. hogy telt a napja, stb.) Vagy fájdalom, kín, féltékenykedések kíséretében felejtsd el, hisz annyit nem értél neki, hogy tisztázza előtted a szitut... :'(

2011. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Találkozzatok, beszélgessetek mindenképp!Hidd el, kiderül mi van még köztetek.

Msn-en derült csak ki, hogy több van közöttetek?

Hány évesek vagytok egyébként?

2011. dec. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy amikor szóba került ez az egész, tök happy volt minden flörtöltünk és minden jó volt, de mikor mondtam, hogy találkozzunk valamikor, mintha nem akarna velem szóba állni, pedig nem tudok arról, hogy tettem volna valami rosszat.
2011. dec. 17. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar találkozni sem, akkor sajnos nagy az esély arra, hogy nem érdekled már. Ha te még mindig többet érzel iránta, akkor jobb, ha túllépsz rajta,( tudom nehéz dolog ilyen esetben, de tényleg próbálni kell:)) majd lehet még sokkal jobb is!

Ha pedig ő is szeretne találkozni, akkor meg egy esélyt megér.Szervezz valami programot, de mindenképp személyesen történjen meg, akármi is derül ki!

Sok szerencsét!

2011. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!