Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm otthagyott és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm otthagyott és nem tudom magam túltenni rajta már 2. hete romantikus Demjén számokat hallgatok és fáj a szívem, el vagyok kenődve a vicces, humoros srácból egy búskomor lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:

jajj szegénykém, nagyon sajnállak :(

szerintem menny el bulizni, és ne hagyd hogy le legyél hangolodva, egy jo haveri társaság, jobb kedvre derit, probáld ki, de ha ez sem segit, akkor probáld meg vissza szerezni, tedd féltékennyé, és ha szeret akkor féltékeny lesz

2009. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress egy másik barátnőt,mert ameddig nincs más,rajta jár az eszed :/
2009. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
nézz bele a tükörbe és lásd meg h te egy FÉRFI vagy, nem vmi gyenge, összetört mócsing. ez nem férfias, mápedig te férfi vagy. vedd észre h ez baromi gáz. egy lány elhagyott.....naés? mindenkit elhagynak az életben legalább eccer. majd találsz másikat. maradj férfi
2009. aug. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Be kell rúgni. Aztán idővel jobb lesz. És abbahagyni önmagad visszaszorítását a depresszív állapotba. Tehát Demjént száműzni a playlistből.
2009. aug. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Azt hiszem, a válaszolók közül én értelek meg a legjobban:) Engem 3 hete hagyott el barátnőm. Majd 2 év után. De 2,5 éve ismerem és azóta kavartunk mind1. Ugyan ez. Bulizós voltam miatta felhagytam vele és most mégroszabb. Nem eszek nem alszok semmi. Megoldás? Hát kb az, hogy amint felkeltél próbálj meg sok emberrel beszélni, minél hamarabb kimozdulni és minél tovább. Társasággal persze. Tényleg menj el bulizni. Én nem mondom hogy igyál én nem szoktam. Másik csaj?! Hát...hülyeség mert úgyse tudsz másra nézni:S Tanácsként adom ezeket. Nekem nem jön össze. Minden nap megtudok valamit amit tett és mégroszabbul vagyok. És nagyon nehezen találok társaságot, mivel miatta elvesztettem mindenkit. De ez lehet csak megoldás:) Ha valaki ottvan veled teszem azt 3-4 től minden nap és mondjuk 9-10ig este. Könyebb lesz. De ha otthon vagy egyedül akkor csak sírni fogsz tudom...:SÉn pl tegnap nagyon roszul voltam sehova se tudtam menni. Ma voltam lent és most le is tojom. Hallgass rám:) És rák vagyok, érzelmes típus. És lehet hülyeség a horoszkóp, de ÉN TÉLLEG ilyen vagyok. Szóval ha én így tudok kilábalni picit akkor hidd el, te is ki tudsz így lassan:)
2009. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na én voltam az a személy aki leg először irt komit a kérdezőnek, és az hülyeség hogy te érted meg a leg jobban, mert ez nem igy van, mert én meg otthon hagytam életem nagy szerelmét, mert el kellett mennem egy másik országba a szüleimmel, szoval én annyit szemvedtem már szoszerint mint jézus krisztusunk, de mindegy, még beszélni se szeretek erről, mert ki borulok, szó ami szó, ilyenkor a pia a társaság, az segit,
2009. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én még 4 hónap után is igy érzem magam
2009. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!