Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1.5 éve egyutt vagyok a barátommal. én 16 ô 18 elôttem már volt egyutt egy lánnyal 1x! A barátom nem szeretett volna vele lefekudni. De még is megtortént. Nem értem akkor miért ment bele?

Figyelt kérdés
Még nem volt nemi életunk mert még nemvagyok rá felkészulve. Majd jovôre és aztmondta a barátom hogy bármeddig vár rám! 160 km-re lakik tôlem. és irtóan szerelmesek vagyunk egymásba és remélem orokké fog ez a szerelem tartani!? Válaszaitokat várom!
2009. aug. 17. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először is miért érdekel??? benne van a kérdésedben is, hogy ELŐTTED!Nah már most ha előtted volt akkor téged bizonyára nem ismert!És ha neked ilyen nyíltan felválallja, hogy mennyire nem akarta, bizonyára érzi, hogy veled nem bánná meg hisz melletted van!És bizonyára amikor említetted neki, hogy majd jövőre ...mi volt a válasz???? Hogy bármeddig vár rád!Hisz szeret, és most a jelen a fontos! :) Sok boldogságot Nektek! :) 17/L
2009. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ meg mindent! :)


nem érdekel..csak kicsit rossz volt neki beszélni róla mikor ezt nekem elmondta.. és jó lett volna tudni hogy miért fekudt le vele kényszerbôl...

2009. aug. 17. 23:48
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

fiú.. kényszerből.. szexel?


ezt gondold át.

2009. aug. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért ezt a "bármeddig" dolgot ne vedd készpénznek. Alap dolog, hogy ha valaki a "bármeddiget" vagy az "örökkét" használja, az nem az időtartamra, hanem a pillanatnyi érzelem hevességére utal. :) Ráadásul 160 km nagyon sok, neked ő az első, neki gyakorlatilag te... nem fog tetszeni, de én azt gondolom, hogy nem fogtok együtt maradni.


És hogy miért feküdt le a lánnyal? Mert pasi. Ha ezt nem érted, várj, tanulj és érj az évekkel. Előbb utóbb rájössz, h a pasik nagyon különböznek tőletek. Nagyon! (Ha pedig még tovább öregszel az is kiderül, hogy mégis mennyire hasonlóak, de ahhoz kell még vagy 8-10 év és 5-6 pasi. :P)

2009. aug. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

utolsó : szerintem ízlések és pofonok..nem minden pasi egyforma... !!! sôôt..


ez csak egy sima kérdés volt,de ki hogy veszi .. szerinted nem fogunk egyutt maradni..szerintem igen..lehet hogy csak 16 vagyok de van eszem..meg neki is tudom hogy sok a 160 km..de mi megfogatunk hogy nem hagyjuk el egymást soha. nem ô az elsô pasim..és neki se énvagyok az elsô csaja. 1.5 év sztem nemsemmi..lehet hogy neked volt van tobb is..deha teírtaad volna az én kérdésem én nem ezt írom hogy: ...nem fogtok egyutt maradni... mert én lehet akkor vagyok olyan helyzetben ..érted gondolom..

de lényegtelen.. hazudni sem akarok és nem is fogok ôszinte vagyok 2 és fél hetente találkozunk..akármilyen hihetetlen mert mindig vagy én vagy ô eljon és az utat mindig megoldjuk..szerencsére..de most nem fogom leírni az eltotltott másfél évet ide..

azért köszi hogy írtál..és ha neked is lesz ilyen kapcsid akk majd teis tapasztalni fogod hogy nem mindig a kozeli a jó errôl ennyit +sok szerencsét is kívánok,lehet hogy te nem ilyen típus vagy hogy belemegy távkapcsiba ! mi belevágtunk és orokké fog tartani !!! :)

2009. aug. 18. 00:28
 6/12 anonim ***** válasza:
fiatalság naivság...
2009. aug. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szerinted !!!
2009. aug. 18. 11:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Kapod az értelmes válaszokat, aztán kibújik az ördög belőled, és előjön, hogy milyen naiv kis flegma kislány vagy te még... Majd rájössz.

Kényszerből feküdt le vele? Persze. Az előtted volt, örülj hogy nem most, amikor te vagy neki "160 km-re"

Majd kinövöd a hülyeségeidet. Vagy nem.......

2009. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

szerintem aki hulye az TE vagy ! már bocs..naív aki felnevelt ennyi :)


mit tudtok ti a szerelemrôl ha még nem is volt igazi szerelmetek(egyeseket kivéve) csak 1-2 hónapos aztán jon a kovetkezôô... hehh:)


mi kozod hozzá hogy 160 km-re lakik tôlem?igaz hogy leírtam a kérdésemben..nade nehogy meglepôdj 5 év múlva..majd írok hogy még járunk e.. fogadnék hogy egyutt leszunk.. errôl ennyit.. na csácső


jah és az éRTELMES LéNYEK válaszait várom nem egy ilyen ...

mellesleg beszari vagy mertmég nemvolt ilyen távkapcsid! nem mernél belekezdeni ..szánalmas..de akk nagyot néznék ha mégis... lehet hogy nemvagyok 18 se 20.. de ti agyilag 9 sem.. a legelsô válaszolót kivéve !


GRATULáLOK ! és aki szid mert 160 km-re lakik tôlem azmeg eláshatja magát a FEKETE FöLD ALá! amúgymeg nem azt írtam hogy kényszerbôl..olvass vissza pajtás! aztán majd megtudod! nehogy azt hidd hogy hagyom magam lemondani! így ilyen taknyos így ilyen kicsi..lehet hogy kicsi de eszem van na nem tárgyalok ilyenekkel.. Pá

2009. aug. 18. 21:58
 10/12 anonim ***** válasza:

xD Ne itélkezz, én sem itélkeztem... csak az alapján amit te leirtál.

Szal... hadd meséljek. VOLT távkapcsolatom! Ő Salgótarjáni volt, az innen tőlem egy laza 200-210 km. Éssss! Amint várható volt, nem birta ki a szerelmünk. Majd rájössz!

Jah, és ne ugass velem, vagy mással, nekem 2 éve kapcsolatom van! :)

Szóval, nőlj fel és ne pattogj fölösen!

(Utolsó voltam)

Na csáááááá

2009. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!