Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen lehetetlen számomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen lehetetlen számomra a beszélgetés és hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

A probléma lényegét fentebb leírtam, vagyis nem tudok még a szüleimmel sem beszélgetni semmiről.De tényleg, még a saját szüleimmel és a legjobb haverommal sem!

Nem tudok miről beszélni, egyszerűen nem jut eszembe semmi, amiről beszélni tudnék.A napjaim unalmasak, felkelek, elmegyek suliba, végigunom az órákat, hazajövök, TV-zek, vagy itt vagyok a gyakorin.


Valami ötletetek van, hogy hogy tudnék ezen változtatni, mert most is épp beszélgetek facebookon egy lánnyal, és csak most kezdtük 1-2 napja, de már most azon parázok, hogy mit kérdezzek tőle, meg a beszélgetés nem is beszélgetés, hanem leginkább vallatásnak hat.Nem tudom, miért lettem én ilyen, mióta az eszemet tudom, ilyen vagyok.

Szóval tudtok valami megoldást, mert már kezd nagyon bántani a dolog?


Vagy az is lehet, hogy nem a megfelelő emberekkel vagyok körülvéve? Nem értem igazából.


Ha valaki (F/L, kor mindegy) esetleg megpróbálna szóra bírni, beszélgetni, akkor privátban "próbálkozhat" úgymond.


16/F


2012. nov. 28. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
miután hazaértél, nem a tv elé kéne pottyannod, hanem tenni valamit. kérdezni, beszélgetni pedig bármiről lehet. milyen napod volt? mit szeretsz? miért szereted? érvelni, véleményt mondani, megnyílni
2012. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna a kérdést. Annyi, hogy idősebb vagyok, de ugyanez a problémám. Neten talán fejlődtem annyit, hogy megy a beszélgetés, ha a partner is nyitott rá, de élőben sajnos mindig kínos csöndbe torkollik a beszélgetés. Azért van egy-két ember, aki előtt meg tudok teljesen nyílni és megy a duma, de jó lenne, ha mindenkivel így lenne.

22/F

2012. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
egyébként a megoldás annyi lenne hogy sűrűn elmész társaságba és iszol a többiekkel és szokód a módot ahogy mennek ott a dolgok és belejönnél de ha nem akarsz inni akkor is elmehetsz tulajdonképpen, de ha úgy érzed hogy ez nem te vagy aki iszik és partyzik és igazából közösségi ember, akkor fölösleges próbálkoznod inkább kösd le magad olyannal ami hasznos lehet a későbbiekben például emelt órában tanulni valamit fakton ami érdekel és hidd el ott is találnál beszélgető partnert ha másról nem a tananyagról órákat elbeszélgetnétek és megszoknád ezt a fajta közösséget is, viszont egyik percről a másikra nem leszel közösségi ember hacsak nem benned van már kezdetektől fogva de amint írtad ez nem igaz.
2012. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szóval azt mondod, hogy ha nem itthon ülnék a TV előtt, hanem elmennék partyzni, akkor ott megoldódna ez a dolog?

Am. járok matek és angol faktra, de nem igazán értem pl. azt sem, hogy arról mit lehetne beszélni? Tudom, nehéz eset vagyok...

2012. nov. 28. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:

20/f


Nekem is hasonló a gondom. Neten már sokat beszélgettem, és most már elég jól megy... :D


Írj privátba, ha gondolod!

2012. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!