Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sosem lehet barátnőm? Ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lehet barátnőm? Ez már szabályszerűvé kezd válni?

Figyelt kérdés
szeretek egy lányt nagyon. amikor írok nagyon kedves érdeklődik aranyos ,de magától nem ír. gondolkoztam vajon nem is érdeklem?:S vagy fiúnak kell írni? elhívni nem is merem. semmi más llánynál nem merek próbálkozni. félek.:S de nem tudom mitől:( minden nő gonosz?:SSS

2012. nov. 26. 23:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
76%
Haggyad! Minden nő disznó!
2012. nov. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lányok chaten soha nem fognak neked irni vagy cska ritkán mert általában a legrondább is egyszerre 3-4-5 sráccal beszél , inkább hívd el kettesbe valahova és ott már csak rád tud figyelni
2012. nov. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Kezdjél bele valami küzdősportba,mert ennek nem lesz jó vége..
2012. nov. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Nekem mindig a csajok írnak előre:D Te meg kezdj magaddal valamit mert ez a hozzáállás gáz! nem mered elhívni, félsz...mégis mitől??? férfi vagy, vagy nem?? 24F
2012. nov. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

He?

Te nem mersz elhívni egy lányt és ezért minden nő gonosz?

Neked inkább ne is legyen barátnőd -.-'

2012. nov. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha érdekelnéd írna ő is. ilyen egyszerű.
2012. nov. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, de most őszintén szólva nagyon nyálas amit leírtál. Nem gonoszak a nők ezért, és neked ilyen hozzáállással, esetleges bazinagy csoda nélkül sosem lesz így barátnőd. De ez jobb is így, inkább nöjj fel.
2012. nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Besírok én is mindjárt.
2012. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem minden nő gonosz, csak ha történetesen egy beszari kisfiú vagy azt legtöbbünk képtelen értékelni, ha ettől én gonosz vagyok szerinted, vállalom.
2012. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mitöl félsz a visszautasítástol ? kinem szarja le ? :DD annyi nővan a világon mint égen a csillag sőt több mint ahány sarok:DDD és igen minden nő gonosz!!!! kezdetben! de van 1-2 akiket nagy melo árán de megszelidíthetsz:DD játsz velük ugy ahogyan ők játszanak veled:D de csak addig amig ők is veled!!! és valahonnan szerezz egy nagy rakás önbizalmad mert ezzel ami most van nem fogsz sokra menni:DDD
2012. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!