Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ilyen szituációkban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen szituációkban? ( Két kérdés, VÁLASZTHATSZ, melyikre válaszolsz! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Adott két probléma. Aki mind a kettőre válaszol, ajándékot kap!:) Azért raktam ki mind a kettőt ide, mert így talán a másodikat is észreveszik, elolvassák, és kapok értelmes választ. Körülöttem senki nem tud semmi értelmeset mondani... Előre is köszi, Mia, 16


1., témához kapcsolódó kérdés


Adott egy kiegyensúlyozatlan, hisztis, nagyon alter, igazán jófej srác, akibe 1 évig szerelmes voltam, adta alám a lapot, aztán meg elmenekült. ( Nevezzük A-nak. ) És adott a barátom, aki egy igazi főnyeremény egy-két apróságot leszámítva - de én így szeretem. Nos. A-ből elegem lett, és sok könyörgés után sem szólok hozzá, menekülök előle a folyosón, megalázva őt ezzel. Mivel komoly színjátszósok vagyunk, és ráadásul egyfele lakunk, minden 3-4 órás próba után, amit együtt kell töltenünk ( MEGINT szerlmespárt fogunk alakítani - a sors szeret engem ) még haza is együtt kell mennünk, aminek én marhára örülök...

A barátom messze tanul, egy héten csak 2x tudunk találkozni. Szeretjük egymást, de fáj a hiánya... A találkozásunk után pár nappal nem jár már annyit a fejemben, és fájdalmasan hiányzik. Ilyenkor rámjön, hogy minden számomra kicsit is kedves hímnemű lényt megölelgetnék - keresve ezzel őt.

Na, a gond itt az lenne, hogy félek, hogy A megint jönni fog, bókolni, kedves lesz, ajándékot hoz, stb. = elcsavarja a fejem, és megtörténik a rossz --> megcsalom vele a barátomat. Nekem már az is megcsalás, ha érzek iránta valamit... Félek. Hogy tartsam magam távol tőle? Nem menekülhetek mindig el! És hogyan változtathatnék azon, hogy a barátom - hülyén hangzik, de - többet jusson eszembe, és ne hiányozzon ennyire fájdalmasan? :(



2. kérdés.


Volt egy barátnőm. Mindig irigykedett rám, a sikereimre. Én megdolgoztam azért, amim van, ő meg mindenért vágyakozott, de semmihez nem volt elég kitartó, csak sajnáltatta magát, hogy "ő milyen nyomi" Én megpróbáltam megosztani vele, amim van, hogy ne irigykedjen, és ne legyen rossz neki ( akár egy másik jó barátnő tenné... ) - mindig görcsösen szerette volna, ha van egy bandája - bemutattam embereknek, hívtam koncertekre, bulikba, stb. De most nagyon ellenem fordult, hogy végre megvan, amit akart... Csúnyán kihasznált, én bosszút forralok, de csak olyat, ami neki nem árt, csak baromi rosszul esik neki. Nem akarok kegyetlen lenni annyira... Nos, hát abban az új baráti társaságból, amit összehoztam, engem két srác nem ismer annyira, csak régebbről, azóta nem beszéltünk. Eléggé jóban lettek most ezzel a csajjal ( meg még egyik barátnőjével, aki szintén ellenem fordult, pedig majdnem LB-k voltunk, és még az 5 éve legjobb barátnőm is velük tart, aki csúnyán hátba szúrt... ) ez engem nagyon idegesít, rosszul esik, és féltékeny vagyok - vissza akarom kapni, ami az enyém volt! Keressen ő magának másokat... Hogyan mesélhetném el a két csávónak, hogy ez a csajszi csak érdekből barátkozik velük? Hogyan szerezzek alkalmat arra, hogy bebizonyítsam - én sokkal jobbfejebb vagyok náluk? Egyáltalán... Mondhatok én ilyet?



2012. nov. 28. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:

"a" tehát megbántott, ha menekülsz előle akkor ezt nem fogod egyhamar elfelejteni. Nézz úgy rá, hogy ő ugyanaz az ember aki ártott neked. A barátod tenne ilyesmit? Szerintem ne aggódj:)

2: akkor nem lehettetek túl jó barátnők O.o ha elkezded mondani a fiúknak hogy milyen gonosz az a csaj, nem valószínű hogy hinni fognak neked. (még az is lehet hogy a barátod fülébe jut hogy féltékenykedsz)

nekem kicsit úgy tűnik hogy túl lelkiismeretes vagy és ezért túlbonyolítod a dolgokat:D ha kérdezik róla a véleményed akkor megemlíted, a többi nem a te dolgod egyébként akár hiszed akár nem, de tapasztalat hogy az ilyen emberek egyszer visszakapják:)

2012. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1.


A barátom sosem tenne ilyet, nem erről van szó... :)


2.

Csak én abban a társaságban nagyon jól érzem magam... Így meg nem mehetek oda, mert a kiscsaj kiutáltatott...

A barátom megbízik bennem, és szerencsére nem féltékenykedő típus, csak annyira, amennyire kell, nem kell előle eltitkolnom az ilyet, de nem is kell tudnia róla. :)

Hát... A túlbonyolítás eléggé jellemző rám, de ebben az esetben most nincs ilyenről szó, nagyon komoly dolog ez...

2012. nov. 28. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi most szépen félreértettük egymást:D

az 1-esnél arra céloztam hogy ha van egy ilyen barátod akkor nem hiszem hogy egy szemétláda karjaiba vetnéd magad.. Hasonlítsd össze kettejüket, már ha egyáltalán lehetséges ez. Ha megvagy, rá fogsz jönni hogy nem kell aggódnod amiatt hogy az érzéseid megváltoznak. Ennek mindig megvan az esélye, mert emberek vagyunk. Ha egyfolytában azon

2012. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolkozol hogy "jajj mi lesz ha...?" akkor azt be is vonzod, meg fog történni, ezért nem kéne ezen görcsölni:)
2012. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Talaljatok vmi modot arra,hogy tobb idot toltsetek egyutt a pasiddal. Most ugyis jonnek az unnepeket, ajandekok, szunet, mittomen. Igyekezz csak a pozitiv oldalaira koncentralni, legyel meg turelmesebb, odafigyelobb, "cukibb", hogy erezze h mennyire szereted. Aztan o is uu fog viselkedni veled. S ha nem lesznek epp probak, akkor a masik srac sem lesz annyira jelen a tudatodban.


2. Siman csak meseld el ezt az egeszet annak a ket csavonak. Nem kell semmi furfang vagy fondorlat, elmondod nekik az igazat, h az a csaj csak egy ketszinu kis nyomorek es a te hatadon jutott el idaig, de az egeszet csak erdekbol csinalja es semmi oszinteseg nincs benne. Meg fogja ez hozni a megfelelo reakciokat :)


Hol az ajandekom? :)

2012. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Értelek, mert a barátod hiánya miatt közeledsz a sráchoz, annak ellenére, hogy ott hagyott. Itt Neked kell az eszedet használni és nem az érzelmeidre hallgatni. Szexben és kapcsolatban is kell az eszed használni, soha nem szabad kizárni. Beszélgethetsz vele, a szerep az szerep, nem az élet. Ne keverd össze, szóval legyél vele közömbös.

Hát ez a csj soha nem volt barátnőd, abból az életben max egy igazi van és nem így viselkedik. Ezzel nem kéne csinálni semmit, hiszen rá fognak jönni, milyen. Igaz idő kell hozzá. Az egyik válaszoló mondta igen vissza fogja kapni az élettől.

Ezek csak vélemények, a döntés viszont a Te kezedben van.

2012. nov. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Attól, hogy menekülsz előle, nem alázod meg. Semmi megalázás nincs ebben. Ezek a dolgok azt jelentik, hogy túl hamar kezdtél egy új kapcsolatot, nem heverted ki az előzőt és így kettős érzelmek között vagy. Ez egy borzalmasan nehéz szakasz, amit most megtapasztalsz. Ha végleg el akarod felejteni a volt barátodat akkor a színjátszás miatt sosem fogod. Túl sok időt vagy vele együtt továbbra is. Mivel attól félsz, hogy majd elcsavarja a fejed ez még mindig azt jelenti, hogy mélyen ugyan, de még szereted. ezért is mondtam korábban, hogy kár volt ez az új kapcsolat. Nem irigyellek, próbáld a lehető legjobban kerülni a volt barátodat. Én azt a verziót sem zárom ki, hogy újra összejössz vele, de ha te ezt nem akarod, akkor mindképp azt tedd, amit én is és a legtöbben mondtak.


2. A legtöbb ember ilyen. Szokd meg. Nem kell lesüllyedned a szintjükre, ha kérdezik a véleményed keményen fejtsd ki, de ha nem, akkor ne kezdd el mondani, hogy mennyire tróger volt a csaj.

2012. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Azon, hogy hiányzik a barátod, nincs mit tenni. De ha igazán szereted, akkor nem fogod megcsalni.


2. Sajnálom, hogy kihasználtak téged, elég tisztességes lánynak tűnsz. Szerintem felesleges ezzel próbálkoznod, nem ér annyit az egész. Remélem a Télapó ad ajándékot:) Na jó ez csak vicc volt.

2012. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!