Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mennyire tehet...

Szerintetek mennyire tehet valaki arról, ha bizonyos szituációkban nem tudja megvédeni magát, érdekeit képviselni és alacsony az önbizalma? Esetleg nevelési hiba van a háttérbe?

Figyelt kérdés

Lehet csak bebeszélem magamnak de úgy érzem,hogy 30 év fölött sem tudnám megvédeni magam bizonyos szitukba,vitákba.Nem mindenki vállalja föl ezt meg sokan egyből rányomják az áldozattípus bélyeget.Kicsit olyat típusnak érzem magam aki bizonyos emberekkel összekerülve mindig a rövidebbet húzza.Idegesít ez a tulajdonságom.Próbálom fejleszteni magam.Addig jutottam el,hogy ki merem mondani amit gondolok és a véleményem de ha oda kerülne a sor oda kén állni valakivel szembe és megmondani a magamét ,mert azért kétszínű nem vagyok,akkor biztos vesztesen kerülnék ki.Hála istennek nem voltam mostanában ilyen szitukba.

Ez az egész önbizalomhiányból fakadhat?Amúgy nem önbizalom hiányosnak ismernek.Ez csak feltételezés nálam.Nem is érzem kevesebbek magam másnál.


2012. nov. 14. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Hidd el, ezzel nem csak te vagy így. Sőt, majd mindenki így működik. Nagyon kevesek, a profik nem tartanak csak ettől az érzéstől. Ezért is csodáljuk őket.
2012. nov. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!