Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álom nő számomra, haverok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álom nő számomra, haverok szerint nincs esélyem, szerintetek? Lányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nos kezdenék azzal, hogy 20 éves férfi vagyok, már 4. éve külföldön élek, dolgozom.

Az igazság az, hogy elég sok nőt megkaptam az életem során azért mert ilyen fiatalon egyedül élek, jó képű vagyok (egoista tudom :D ) s megvehetek mindent amire csak szemem számnak ingere van. A lány 22-5körülbelül, s nagyon bejön.

Egy bajom van. Amelyik nő nekem teljesen bejön, egyszerűen félek leszólítani. Pedig más nőnél nincs ilyen, legyen akár barátja is nem zavartatom magam.

Haverok azt mondják, hogy szóba se állna velem, elküldene melegebb éghajlatra.

Viszont, ahányszor eljön mellettem a lány annyiszor rám néz/ összenézünk egy pillanatra. Lány amúgy se egy mosolygós típus, szóval nem szokott mosolyogni..

Ha kint dohányzok az Étterem/Bár előtt akkor is folyton rám néz az ablakon keresztül.

Ez mint jelent? Tényleg nem tudom. Bejövök a lánynak?

Egy papucs vagyok ezzel a lánnyal, sose féltem egy nőtől, de ő a hatalmába kerített.



2012. nov. 29. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne?Van pénzede,jó megjelenésű vagy simán.Ne görcsölj ember a nők imádják az ilyet.
2012. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát fogalmam sincs o.O
2012. nov. 29. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálod és max nemet mondd, nem kell ezt túlaggódni!
2012. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma bementem oda álltam a pulthoz mikor a sörömet ittam. Jött arra elfordultam, mert nézelődtem. Megállt , s mosolygott. Megfordultam össze néztünk, és ráköszöntem.


Mondtam Szia, egy sört legyél szíves, s tégedet meghívhatlak valamire?

Vissza köszönt, s egy rostost elfogadott mivel dolgozott.

Mikor megkérdezte, hogy mást valamit kérek e, akkor mondtam, hogy a Kereszt nevét.

Megmondta, plusz a blokkra felírta a nevét, és a telefon számát. Ma este nem ért rá, de holnapeste nem dolgozik ha ráérek találkozhatunk ha szeretnék. :) :)


Szóval tök happy minden!!! :)))))))

2012. nov. 29. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!