Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek valami jelentősége?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek valami jelentősége? (Fb)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel pár hónapja vagyunk együtt. Mindkettőnk huszonéves.

Töltött fel rólunk néhány közös képet Fb-ra, de címnek se írt semmi, és be sem jelölt rajta egyiken se. Ez ugye nem nagy gond, viszont a barátnőit, barátait bejelöli a közös képeken és ad is címet azoknak a képeknek általában.

Egy közös ismerősünk feltöltött egy képet rólunk, de azt is elrejtette az adatlapjáról. Volt olyan is, hogy én jelöltem be, de azt is kivette. Nem értem, mintha szégyellne vagy ilyesmi.


2012. nov. 29. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! :D
2012. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokan azt fogjak irni, h. ne torodj a facebookkal, stb stb. Igazuk van! Miert nem kerdezed meg a baratnod??
2012. nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég kevés az infó, de ezek alapján valószínűsíthető, hogy szégyell...
2012. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt mindenre az a válasz, hogy beszéljétek meg. Ami teljes mértékben igaz. Csakhogy én a megbeszélés előtt kikérem más véleményét is. :)
2012. nov. 29. 15:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok. remélem eljut valamelyik moderátorhoz vagy kiatökhöz,aki mindenbe belenyúl,csak abba nem,amibe kéne. illene létrehozni egy külön fészbúkos-kérdések címkét. ja meg ha itt tartunk...hánycentiakukim címke, lehetek-e terhes-címke, trollkérdések-címke. annyira zavaróak ezek az értelmetlen, butyuta kérdések.
2012. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ez a kérdés mitől "butyuta"?
2012. nov. 29. 16:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem butyutának hat, hogy "huszonévesen" a fészbúkos életéből akarsz következtetéseket levonni. ha már itt vagyok... nem hiszem, hogy aggódnod kéne, amíg nem veszed észre ezeket a -szerinted-szégyenlésre utaló jeleket a való életben. a másik tanácsom pedig, legalábbis mi így szoktuk: először vele beszéld meg,aztán ha még mindig kétségeid vannak,kérd ki mások véleményét.
2012. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!