Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jelentősége ennek? Szemöldök.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jelentősége ennek? Szemöldök.

Figyelt kérdés
Éjjel álmodtam egy elég kesze-kuszát. Ott volt a legjobb haverom akinek bemutattam a mostani barátnőmet. Utána ott volt az exem, mondtam haveromnak halkan na ez volt az ex... közel mentem az exemhez és hatalmas, ronda, vastag összenőtt szemöldöke volt. Mondom szép volt régen, de mi lett a szemöldökével??? Olyan közel éreztem álmomban, holott 4 éve nem is láttam, de életem első szerelme volt, most a másodikat élem, akit nagyon szeretekés hamarosan össze is házasodunk. de miért jött az exem az álmomba? rá se gondoltam már mióta, mert nem is érdekel...
2011. nov. 8. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
13 éve vagyok együtt a férjemmel, de néha az exemmel még ma is álmodok. Talán nem zártál le valamit, vagy megmaradt benned valami harag. Nálam legalább is ez van, igazságtalan volt velem, de nem volt lehetőségem megmondani a magamét. Az összenőtt szemöldök nem jelent valami jót az ezotéria szerint, de ezt inkább abban a kategóriában kellene megkérdezned.
2011. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 napietus ***** válasza:
az nem jelent semmit, hogy álmodsz vele. én 2 éve vagyok férjnél, mégis álmodok néha exekről, olyanokról is, akikkel semmi komoly nem volt, csak 2-3 hónapig jártunk. az ember tudata előhalászik néha dolgokat :) még olyan rokonommal is álmodtam egyszer, akit életemben csak egyszer láttam, még egész kicsi koromban.
2011. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!