Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy a párotokat az első 3 hónapban még tökéletesnek láttátok, ott volt előttetek az a rózsaszín felhő, de most már ez nincs meg?

Figyelt kérdés
Kezdek aggódni,hiszen 2hónap kellett,hogy összejöjjünk,mindennap vártam,hogy lássam,minden mp-ben rá gondoltam..de ez kezd elmúlni.. szombaton még teljesen úgy éreztem,hogy ő a mindenem,de pár napja nem így van..normális ez? Ez csak átmeneti?

2012. nov. 29. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt mindenki átéli, husikám. Köztudott, hogy a szerelem mulandó. De ez a kapcsolat vége.
2012. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mármint NEM a vége
2012. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ASOT ***** válasza:

A fő kérdés mindig az h mi marad a szerelem után mi marad a rózsaszín köd után.


noss a te esetedben semmi! Ez a rosszabbik4

2012. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
össze tudod hasonlítani? ha az első szerelem nagy volt, azt nehéz überelni, de ez csak amolyan fellángolás féle
2012. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A szerelem elmúlik, és jönnek az unalmas hétköznapok. Akad olyan pillanat, amikor nem csinál semmi rosszat, de te mégis meg tudnád folytatni egy kanál vízben. Ilyen az élet.

Azért a három hónapot kissé korainak tartom még...

2012. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha neked ehhez a folyamathoz elég volt 3 hónap, akkor ennyi volt.
2012. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és nem is volt még barátom,talán félek a szabadságom elvesztése miatt és ezért is érzem ezt.. de nem tudom,nagyon furcsa érzés
2012. nov. 29. 17:28
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én is voltam így. Ha már 3 hónap (összesen 5 hónap) alatt elmúlt a szerelem, az azért gáz. Ennyi idő után még lobognod kellene.

Nem az lehet a probléma, hogy másmilyennek képzelted őt?

Amúgy az emberek olyan 3-4 hónap után kezdenek természetesen viselkedni egymás társaságában. Sokkal kevésbé játszák meg magukat -nem rossz értelemben, csupán szebb színben akarnak látszódni a másik szemében. Mikor elmúlik az a néhány hónap, már sokkal természetesebb a viselkedésük. Ezért jó, ha tovább tart az ismerkedős rész, mert akkor kicsit jobban bele lehet látni a másik életébe, viselkedésébe, reakcióiba és nem okozol csalódást magadnak azzal, hogy elképzeled, milyen lehet, aztán mégsem olyan.


A másik pedig: első barátomnál a 7. hónapban egyszer csak elkezdtem pánikolni, hogy "basszus nekem vele kellene leélni az életem? Na neee, semmiképp."

2012. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát úgy három hónapja,hogy az első hónapban még nem beszéltünk,csak sokat szemeztünk,de már akkor is úgy oda voltam érte,mintha szerelmes lennék.. és ugye 2hónapja ismerkedünk és most nagyon úgy tűnik,hogy összejövünk,mert tényleg úgy alakul..és ezt az érzést is csak az utóbbi 2napban éreztem
2012. nov. 29. 17:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Hajaj, hogy is ne lett volna! Ma éppen azokat a tulajdonságokat utálom benne, amiért akkor beleszerettem! Olyan kis aranyos, magára adó, szolid, érzéki, nehezen barátkozó leány volt! Imádtam, hogy nem tud soha egyértelműen választani a dolgok közül, annyira zavarban van! ... 19 év együttlét után már nem annyira érzem ezeket előnynek! Kissé unom már. Még jó, hogy én sem vagyok tökéletes!


19 év és nem 3 hónap! Valami nem stimmel nálatok!


43F

2012. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!