Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves lány vagyok és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány vagyok és van egy srác aki már régóta tetszik félreérthető jeleket küld és nem tudom eldönteni mit akar tőlem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Megmondtam neki hogy tetszik és megkérdeztem tőle hogy neki is tetszek és ő nemmel válaszolt.Én eléggé elszomorodtam de összeszedtem magamat és túl estem rajta. De az utóbbi időben mikor együtt voltunk lent a barátainkal akkor simogatta a combom megfogta a fenekemet átölelt megpuszilt mit tegyek? Kérdezem meg hogy tetszek e neki vagy csak játszik velem?
2009. aug. 18. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
megfogta a feneked, meg simogatta a combod? az igen!! lehet hogy csak meg akar dugni. én a helyedbe nem dőlnék be neki. sok pasi van még. Válassz mást
2009. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

háááát....ismerni kéne h ő milyen fiú. ha olyan, aki sok csajnak bejön, és kicsit az a menősrác, akkor valszeg csak szórakozik veled.

ha viszont rendes, és normális, akkor lehet h mégis tetszel neki.

2009. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jól tanul nem nagyon buknak rá a csajok de szerintem aranyos meg elégé érzékeny szóval nem az a tipikus menő srác .
2009. aug. 18. 13:08
 4/6 anonim válasza:
Nem bisztos,hogy olyan érzékeny mert tettetni lehet mindent meg aztán le taperolt csókot adott mert akinek tetszik valaki az nem igy közli de minden ember más egyéniség.
2009. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak megakar dönteni vagy játszik veled. Ha ezt megint csinálja akkor úgy fejbe kell ba*ni hogy ketté álljon a szeme. Én is ezt csináltam egy lánnyal és a lány ezt tette velem és megértettem.

Üdv: -Erhard- 14/F

2009. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem kérdezz rá h miért csinálja. ez a legeccerűbb.
2009. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!