Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Potencia zavar 20 évessen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Potencia zavar 20 évessen szerektől vagy miez?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy valamiért folyton ideges vagyok stresszes a munka helyemet is nagyon nehezzen viselem..valaki valami rosszat szól már teljessen ideges leszek már volt olyan, hogy folyt a könnyem mert megakartam ütni és nem lehetett mondjunk a főnökömet.

Na és ez az 1-ik bajj a másik ,hogy 3 éve edzek és mostanában kicsit komolyabbra vettem a dolgot, 2 szert szedek Crea atp kreatint és sima fehérje port havonta 4 kg-t kb, mindenhova az van írva , hogy ezek a szerek nem befolyásolják a potenciát, de mégis mostanában jelentkezett ez a probléma..Teljessen "jól"nézek ki 186 cm vagyok és kb 107 kg szállkás izom ,de teljessen sz*r az önzibalmam már ez miatt..a volt barátnőmmel nem voltak ilyen dolgok,csak nagyon ritkán a mostanival akivel 3 hete vagyok együtt még nem sikerült az együtt lét őt ez annyiban zavarja, hogy azt érzi, hogy vele van a gond mert aktus elött mindig áll, de ha nem jól nyúl hozzá vagy kicsit nem figyel oda rá már el is landkad, vagy amikor bedugom el lankad...javasoltam, hogy mennyünk el orvoshoz ő ebben teljessen partner és nem zavarja a dolog, de én már teljessen bele örültem félek ,hogy bajj van velem, mindennap rossz kedvem van és ideges vagyok...félek magától a szextől, hogy megint le lankad stb...

reggeli merevedésem mindig van naponta többször is van és nem értem mi a bajj, hogy szex közben nincs.

Már arra gondolok közbe vagy elötte, hogy remélem már lesz valami.

Eddig 2 szer próbáltunk meg együtt lenni de még egyszer sem sikerült a pettingen kívűl, ha így megy tovább akkor potencia növelő szereket fogok venni mert nem értem miért lehet ez.



2012. nov. 29. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha egy nő rád kenni ezt,az téged nem szeret,és a saját szerencsétlenségét rád fogja!Egyszerűen ahogy írtad,nem figyel rád,ez az ő hibája!Ha nincs inger nincs reakció sem!Ez volt velem is!

ezeknek a az ételkiegészítőknek semmi köze!

Egyszerűen streszelsz,és minél jobban akarod,hogy minden ok legyen a merevedéseddel annál rosszabb!

Én a régi nőmmel 3-hónapig nem állt fel,amikor rágondolta kemény volt 10 másodperc alatt,de ha oda került a sor,már végem volt...stressz!!!Ja meg az,hogy egyáltalán nem figyelt rám,sz.r volt az ágyban!

Nyugi te egy egészséges srác vagy rendesen áll máskor, akkor minden ok!

Stresszelsz és nem figyel rád,ráadásul még rád fogja,akkor meg ne csodálkozzon,hogy sokkal jobban stresszelsz!Keress egy olyan lányt aki megértő,és oda figyel rád és annál okosabb,hogy tudja,hogy van ilyen!

Én a stressz ellem mindig megittam egy-két rövidet előtte,és akkor eltudtam maga engedni,de ez csak annál a béna nőnél volt!

2012. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg,hidd el!

Ilyet egy normális nő nem mond neked,hogy menj el ez miatt!

Ez nevetséges!Mond meg neki,hogy kipróbálsz más nőt,hátha ott jó lesz!Azonnal,oda fog figyelni rád!

2012. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz, ő tud neked biztosat mondani.
2012. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amiket szedsz azok biztosan nem okoznak potencia gondokat! a stressz már annál inkább
2012. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!