Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nő válaszolnátok? Erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nő válaszolnátok? Erre nagyok kíváncsi lennék!

Figyelt kérdés

Ha valaki névtelenül küldene virágot nektek,akkor ti elkezdenétek kérdezősködni ismerős pasiktól,hogy te voltál-e?

Vagy ciki lenne végigkérdezni minden egyes pasitól?

Inkább csendben várnátok,egyszer csak felfedi magát?

És mire gondolnátok,örülnétek vagy megijednétek?



2012. nov. 29. 19:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

én nem örülnék

nem is kérdezgetnék

2012. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
de miért nem?
2012. nov. 29. 19:16
 3/21 anonim ***** válasza:
47%

Nem örülnék, csak meglepne. De elég sok férfi van, aki próbálkozik nálam, annyira nem hatna meg. Én az olyan meglepő dolgoknak tudok őszintén örülni, ami személyes, rám jellemző, és látszik belőle, hogy a férfi figyel rám, tudja mit szeretek. (És itt egyáltalán nem ajándékra örülök, hanem bármilyen gesztusra) Nálam ez a nyerő.

Ja és nem kezdenék el nyomozni, hogy ki ez. Aki akar tőlem valamit, tegyen érte, ne nekem kelljen még nyomozgatnom.

2012. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem örülnék, megijednék. Ha van pasim azért (gondolom érthető), ha meg nincs akkor nyilván azért nincs mert épp egyedül akarok lenni és attól senkibe sem szeretek bele, hogy virágot küld. Ha valakinek tetszek az jöjjön elő és ne titokzatoskodjon mint egy kukkoló. Ha csinálnék valami olyasmit, hogy tánc, sport stb, ami nyilvános és például gratulációnak küldené az kicsit jobb.
2012. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
4 es - , oh , hogy kedvelem a fajtatád, azt kívánom pusztulnának ki keserves kínok között az összes hozzád hasonló lány ... veled együtt.
2012. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

És ha névnapotokra kapnátok egy ilyen névtelen virágot,az azért más lenne?

Az csak egy gesztus!

2012. nov. 29. 19:34
 7/21 anonim ***** válasza:

mivel nem kaptam nem tudom mit reagálnék...lehet örülnék...lehet nem...lehet megijednék...lehet nem...de nyomozni nem nyomoznék...én úgy gondolom hogy igen, biztos jó gesztus lenne meg mittomén, de azért idővel felfedheti magát mert akkor nem ért semmit az egész...


N22

2012. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Időpont ma 19:32 : D


Te pasi voltál?

2012. nov. 29. 19:40
 9/21 anonim ***** válasza:
Én sem örülnék neki, de nem is kérdezgetnék, mert az meg kínos lenne. Ha felfedi magát, akkor megtudom ki az. Viszont ne küldözgessen semmmit.
2012. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne legyél már ilyen gyáva! Ha csak egy gesztus akkor nincs értelme félni a felfedéstől nem? Ha meg akarsz valamit, akkor név nélkül tuti nem fogod elérni. Úgyhogy ugyanott vagy. Nem fognak a lányok utánd futni, nyomozgatni csak mert küldtél nekik virágot.

19:32: fogalmam sincs mit vétettem, de köszi szépen, én boldog vagyok ^^ Keserves kínok között úgy látszik te vagy!

2012. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!