Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nő válaszolnátok? Erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nő válaszolnátok? Erre nagyok kíváncsi lennék!

Figyelt kérdés

Ha valaki névtelenül küldene virágot nektek,akkor ti elkezdenétek kérdezősködni ismerős pasiktól,hogy te voltál-e?

Vagy ciki lenne végigkérdezni minden egyes pasitól?

Inkább csendben várnátok,egyszer csak felfedi magát?

És mire gondolnátok,örülnétek vagy megijednétek?



2012. nov. 29. 19:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

19:32 ismét igen pasi vagyok 24f

gyűlölöm az olyan csajokat kinek semmi sem jo

2012. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Engem nem hallottál panaszkodni mert nem is várok semmit, úgyhogy szerintem inkább hallgass!
2012. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Örülnék, de nem kérdezgetnék körbe, mert az úgy jönne le, mintha ezzel dicsekedni akarnék. Szóval várnám a fejleményeket, és ha a pasi nem ad hírt magáról, akkor még mindig nyertem az ügyön egy virágot.
2012. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Ja mondjuk abban igaza van a srácnak,hogy a nőknek semmi sem jó!

Ez csak egy gesztus lenne felé,később elmondanám,hogy csak felköszönteni akartam,és gondoltam megviccelem így egy kicsit,hagy gondolkozzon : D

De mai világban ha egy pasi virágot küld egy nőnek névvel vagy anélkül az egy pancser!

2012. nov. 29. 21:20
 15/21 A kérdező kommentje:

Időpont ma 21:18


Na végre egy aranyos válasz!

Miért ne játszhatnék egy kicsit!

Megmondanád,hogy hány éves vagy?

2012. nov. 29. 21:22
 16/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de a mai világban igaza van annaki nem örül! Tudod az embernek, főleg egy nőnek nagyon óvatosnak kell lenni, és nem csak sok Helyszínelőket nézett az aki megijed egy ismeretlen, virágot küldözgető alaktól... Erre is gondolni kéne...
2012. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Azzal a kis szöveggel,hogy boldog névnapot kívánok!

Ez tényleg félelmetes és durva dolog!

Főleg ha már régóta nem kapott senkitől virágot!

Nem nap mint nap küldenék virágot,csak a névnapjára!

2012. nov. 29. 22:02
 18/21 anonim ***** válasza:
Itt nem a szöveg a lényeg, hanem az hogy nem tudja kitől van. Persze lehet, hogy egy kedves embertől aki boldog névnapot kíván neki, de az is lehet, hogy valami őrülttől aki legközelebb majd valami rosszat tesz... Én biztos nem aludnék nyugodtan egy ilyen után. Nem értem, hogy miért nem lehet eléállni és a kezébe nyomni a virágot. Nem attól lesz valami különleges, hogy túlbonyolítjuk. És mi van akkor ha mondjuk teljesen beleéli magát, hogy egy hódolója van, aztán kiderül, hogy csak a névnapja miatt kapta, semmi más? Ezer kimenet lehetséges. Az egyenes beszéd sokkal célravezetőbb.
2012. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

De nekem ő tetszik,csak még más okokból nem tudom szemtől szembe átadni!

..de megszeretném lepni egy virággal!Később persze elmondanám neki,hogy én voltam,csak most még nem!

Végül is igazad van neked is!Ez nem minden napi dolog!

Lehet,hogy hagyom a fenébe!De úgy örülnék,ha kapna egy virágot,ha tőlem ha nem!

2012. nov. 29. 22:12
 20/21 anonim ***** válasza:
Attól még mondjuk a neved ráírhatod. Mindjárt nem ismeretlen.
2012. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!