Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék a magány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a magány és rosszkedv ellen?

Figyelt kérdés
Nem teljesen a szokásos eset vagyok, mert párkapcsolatom van, már hat éve, most 21 éves múltam. Barátommal még nem költöztünk össze, valószínűleg egy jó darabig nem is lesz rá lehetőségünk, viszont dolgozik, én pedig tanulok. Talán ezért nincsen sokszor rám ideje. Egyetemen viszont akadt pár fiú, akinek tetszenék, viszont ők nem igazán érdekelnek engem, de nagyon rossz így egyedül, vágyok egy kis szeretgetésre, ölelésre. A barátaim pedig nem mindig érnek rá, és nem is tudnák pótolni azt a törődést, amire igazán vágyok.

2012. nov. 29. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
a tini szerelmek sorsa, h felnőttök időközben...
2012. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szóval a kérdés ha nem is nagyon mered magadnak bevallani az, hogy érdemes-e megkockáztatni egy kis flörtöléssel azt, hogy a 6 éves kapcsolatod tönkremehet?


Szerintem emiatt ne dobd el a kapcsolatodat, de én nem tudom megérteni, hogyan nem lehet a barátodnak rád is időt szakítania, ha egy városban vagytok.

Miért nem próbálod megbeszélni ezt a barátoddal, hogy törődjön veled többet?

2012. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos, én is azt érzem, hogy túl korán jöttünk össze, és így még mindig nagyon fiatal vagyok, de olyan, mintha házas lennék. Ő idősebb, mint én, bármilyen furcsa, de 10 évvel. Ez akkor, amikor összejöttünk nagyon furcsa volt, de most már nem az, mások számára sem. Tehát vele nőttem fel. Próbáltam vele megbeszélni, és látom, hogy őt is megérintette ez ideig-óráig, viszont eddig nem igazán vitte semmire sem, ezért nem bírunk összeköltözni, úgyhogy próbál annyit dolgozni, amennyit csak lehet. Ezért nem ér rá többet találkozni, csak kb hétvégente, és akkor ha éppen szerencsém van, együtt alszunk. Ez nekem végtelenül kevés, hiszen jön a vizsga időszak, jót tenne egy kis támogatás. A többi srác valóban nem igazán érdekel, inkább barátként tekintek rájuk, mondjuk ha bókolnak, kedveskednek, jól esik.
2012. nov. 29. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!