Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A párom már lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A párom már lelki terrorban tart engem!

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos és rendes fiú, de kegyetlenül féltékeny, csak magának akar, el akar zárni a külvilágtól, úgy bánik velem mintha a házi kedvence lennék..Nem beszélhetek senkivel főleg ha fiú, mert megsértődik, de nagyon. Minden lépésemről be kell számolnom neki, és mikor megpróbáltam vele beszélni erről, azzal jött, hogy ha elkezdenék más fiúkkal beszélni akkor őt ott hagynám az egyikükért.. (mert én jobban szeretek fiúkkal barátkozni.) Nagyon ki akar sajátítani, egyszerűen 24/24 vele kell beszélnem, ha kések 10percet már van 10 nem fogadott hívásom, és ez már beteges..nem agresszív, egyáltalán nem! De halálosan meg tud sértődni és nagyon idegesítő, már-már elviselhetetlenül az.. Szeretem őt de nem fogom így sokáig bírni..Ti mit tennétek? Próbáljam meg én is ezt csinálni vele? Az a gond, hogy hiába, nem tudnám őt elszakítani a külvilágtól, mert amúgy se nagyon eljárós, barátai sincsenek csak ilyen kis haverjai akikkel csak suliban találkozik. Én vagyok az első szerelme és teljesen meg van bolondulva..Helyes fiú, nagyon sok lánynak tetszene de rettentően visszahúzódó és elég kocka, őszintén szólva velem is úgy ismerkedett meg, hogy egy közös ismerősünk behívott skypera. A lényeg, hogy annyira magának szeretne, hogy én már megőrülök.. Mit tehetnék? Megpróbáltam rengeteg mindent már! Beszéltem vele szépen, csúnyán..Már csak arra tudnék gondolni, hogy azt csinálom amit ő de nekem ez nem megy..És szükségem van egy ici pici magánéletre, úgy, hogy leülhessek anélkül h ő kérdezgetné mit csinálok meg hívogatna..

2012. nov. 29. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az ilyet ott kell hagyni a bús francba. hülye kis rinya kocka, nem tudja értékelni a nőt, akit mellé adott az Isten. hagyd ott, majd akkor megtanulja, hogy így nem lehet bánni az emberrel
2012. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Mond meg neki hogy ez nem mehet így tovább vagy hagysz egy kis magánéletet vagy akkor szakítsunk biztos megfogja kondolni
2012. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én otthagynám


bocsi de nekem még házasságban is fontos a szabadság és a magánélet

2012. nov. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos nem tudom őt ott hagyni, mert tényleg szeretem.

A jó tulajdonságaiból nem soroltam fel semmit, pedig amellett, hogy otthon ülős, egy nagyon romantikus és kedves fiú, hosszútávon tökéletes partner lenne és én hosszú távra tervezem..

Példa, hogy valentin napra az általa eszkábált kis fa szívecskét kaptam, amit én nagyon megbecsülök, ő ilyeneket csinál nekem.

Tehát szeretem! Csak segítséget szeretnék kérni tőletek, hogy, hogyan tudnék változtatni a féltékenységi rohamain!!

2012. nov. 29. 22:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Picit én is iylen votlam annó,(de azért nem ennyire) Az akkori barátom kerek perec közölte velem ha ezt igy folytatom elhagy mert ez neki igy nem megy. Mivel szerettem meg tudtam változni. Azóta is hálás vagyok neki ezért. Nem ment könnyen 1-2 hónapig rágtam otthon a kefét, de aztán hozzá szoktam. Az elötte lévő barátomat ez egyáltalán nem zavarta ezért én azt hittem ez a normális.

Nem bika jegyű véletelnül a barátod?

2012. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, ő rák. Az a nagyon érzelmes fajta.. :) Köszönöm a válaszod! Megpróbálok megint beszélni vele.
2012. nov. 29. 22:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, várd meg, amíg kiduzzogja magát. Esetleg arra is célozhatnál, hogy bármennyire tetszik, ezt a viselkedést nem fogod sokáig bírni...
2012. nov. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Balanus_concavus ***** válasza:
Töröld a kedvenc játékához tartozó accot, aztán fejtsd ki neki ,hogy szeretnél egy édes hármast egy plusz pasival.
2012. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Beteges a srác, komolyan mondom.

Kocka akkor semmi élete se lehet,ha nem megy nyilvánoságra akkor jó,hogy visszahuzodó.

menjetek el kettesbe valahova pl:kávézó,vagy teázó

én se bírnám idegileg ezt....

2012. nov. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor döntsd el hogy egy olyan srác kell aki ad egy faszívet amit ő faragott, de nem lehet nyugodtan 5 percre nélküle, vagy egy olyan aki esetleg nem farag neked egyedi ajándékokat, stb stb, de van annyi ÖNBIZALMA és HATÁROZOTTSÁGA hogy tudja, a barátnője nem csalná meg sosem. A féltékenység csak önbizalomhiányból ered. Aki féltékeny, úgy gondolja nem elég jó a párjának, így az majd máshol keresi a boldogságot. Aki ezt betegesen műveli (mint a barátod), az még ha sokat javul, akkor is elviselhetetlen lesz :) Nagy erőfeszítések árán majd hátha eléred, hogy elmehetsz barátnőiddel/barátaiddal bulizni úgy hogy nem hív fel. Na akkor majd másnap reggel hallgathatod a kérdéseket h mit csináltál, kik voltak, nyomult-e rád valaki..
2012. nov. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!