Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve vagyok együtt a párommal és nem tud soha normális ajándékot venni! Természetesen mindennek örülök amit tőle kapok, de használhatatlan dolgok számomra! Ez férfibetegség vagy egyszerűen nem ismer engem igazán?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Például miket vesz?
2012. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 39 éve nem kapok használható ajándékot.

Már csak adni szeretek, kapni nem.

2012. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Tőlem nem kapnál semmit. Hálátlan némber.
2012. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes, most elbizonytalanodtam, hogy én jó ajándékokat vettem-e..:D

De mit értesz az alatt, hogy használhatatlanok számodra?

2012. nov. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen Énis így vagyok vele :) Mindennél fontosabb, hogy a családomat mindig meg tudjam lepni valamivel! De azért mégis fúrja az oldalam, hogy nem ismer eléggé!

Például van már rengetem fülbevalóm és azok közül egy kettőt hordok és ezt tudja, hogy nincs szükségem többre de azért mégis azt kaptam Tőle valentin napra! Vagy vett nekem rózsaszín táskát amikor nem szeretem azt a színt :)

2012. nov. 29. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, mit szeretnél kapni.
2012. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez felettébb idegesítő, velem és a párommal is ez van! Utálom a pinket, de szülinapomra pink felsőt kaptam tőle..De örültem neki, csak nem hordom. Azóta szíveket farag fából..nagyon romantikus és kedves dolog tőle! Amúgy nem tudom mit tegyél, én is meg lennék lőve..:( bevallani nem mered, hogy nem tetszik.. Amúgy szerintem nem kell haragudni rájuk, egyszerűen csak ötlettelenek, velem is meg esik. Talán a helyedben megpróbálnám, hogy készítesz egy ajándékot neki, saját kezűleg. Hátha neki is eszébe jut valami hasonlót alkotni..
2012. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!