Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várnak el a pasik tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várnak el a pasik tőlem olyat amit fordítva nem tudnak megadni?

Figyelt kérdés

Mindegyik aki odajön hozzám elkezdi ezt a szöveget hogy "szép a szemed, de különleges vagy, nincs mégegy ilyen lány, hol bújkáltál eddig"...

abszolút nincs bennem semmi különleges, a szemeim csillognak mint minden egészséges látással rendelkező egyénnek, szerintem tucatarcom van és tucatjellemem szóval millióegy ilyen lány van még mint én és nem bújkálok max. ő vaksi hogy eddig nem látott.

nem értem minek kell azonnal ilyen bóközönt a nyakába zúdítani valakinek mikor úgyis látszik hogy csak be akarja hízelegni magát a bugyimba

meg utána a szöveg hogy ő arra vágyik hogy szeressék és hogy ő tudja hogy nekem is ez minden álmom.

mégis honnan?

a legtöbb pasi akit ismerek, meglátásom szerint képtelen a szerelemre és csak szexet akar, akkor minek várják hogy én viszont szeressem őket és oda legyek értük meg vissza?

nem lenne sokkal őszintébb ha megmondanák hogy igen, szex kell, jöjjünk össze néha aztán mindketten elfele?

miért kell ilyen kamudumákkal köríteni amiket már 12 évesen se hittem el?


2012. dec. 1. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
És te miért vársz el tőlük olyat, amit nem tudsz megadni? Miért nem jössz össze egy átlagos pasival, ha benned sincs semmi különleges?
2012. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azért nem jövök össze egyikkel sem vagy csak rövid időre mert rájövök hogy csak szexet akarnak
2012. dec. 1. 14:54
 3/8 A kérdező kommentje:

pont az volt a kérdés hogy minek kamuznak mindenfélét amikor nyilvánvaló hogy tucatcsaj vagyok, mit hazudoznak hogy szép vagyok meg különleges mikor nem

hogy miért nem lehet megmondani őszintén hogy csak b.aszni akarnak, mit kell ezt a szerelmetes dumát benyomni mikor tök átlátszó az egész

2012. dec. 1. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán azért gondolkozz el rajta,mert nem mindegyik srác ilyen.Vannak akik tényleg érzelmekre és normális kapcsolatra vágynak,ezt viszont ránézésre egyikről sem tudhatod. :)
2012. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mivel a nők többségének arra van szüksége, hogy hazudjanak nekik így a férfiaknak alap, hogy hízelegnek és lehazudják a csillagokat az égről. aki nem így tesz az versenyhátrányban van. amúgy nem értem, hogy az elsődleges kérdésed, hogy jön a másikhoz, nincs összefüggés.

hozzáteszem, hogy az a normális ha az egyik fél annyit vár el a másiktól mint amennyit adni tud. vagyis ez lenne...

2012. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod ennyiből, h csak szexet akarnak-e. Ez csak kifogás, valójában azért nem kellenek neked, mert nem néznek ki elég jól. Ha egy igazán jó pasi közeledne hozzád ugyanígy, fel se merülne benned, h csak meg akar dugni, még akkor se, ha tényleg csak meg akarna dugni.
2012. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6/6


Igaza van. Ha a szoke herceg menne oda hozzad, hogy meg akar dugni egybol igent mondanal. Nem a ketszinuseggel van neked bajod, hanem azzal, hogy nem tetszenek neked, hogy ez miert van igy az mar mas kerdes.

2012. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utálom a szőkéket :D
2012. dec. 1. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!