Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez elég gáz ugye? 23F + 13L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég gáz ugye? 23F + 13L

Figyelt kérdés
Van egy barátom 23F, és van egy lány aki 13 éves, már ez így gáz egy mondatban. De! A kiscsaj teljesen beleesett a haveromba és szerintem ő is érez valamit a csaj iránt, egyetlen nagy szerencséje, hogy eddig, csak neten beszéltek, mert nagy a távolság, és itt még nincs vége, a csaj anyukája mondta a haveromnak, hogy a két ünnep között menjen el hozzájuk...Én már kur*va sokszor beszéltem a barátommal, hogy ez így bas*zott gáz, hogy kislány, hogy amikor hozzá ér, simán megrontás... Szerintetek mit kellene tenni? Nem szeretek mások dolgaiba belepofázni, de azt sem akarom, hogy a barátom ekkora fas*zságot csináljon...

2012. dec. 1. 16:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem az h gáz hanem a fiú fogyatékosságára utal!
2012. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
persze
2012. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
hol vannak a férfiak???
2012. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Pedo a gyerek.Egyébként ez törvényellenes.
2012. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nem hogy ház még pedofil is.
2012. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14 alatt nem is szabad ... :D
2012. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
bas*zki:D tudom hogy, pedofilség, azonban mit lehetne tenni, hogy ne csináljon ekkora baromságot, én már jó párszor leb*asztam érte, hogy ez kur*vára beteg, de a csaj egy "matrica"
2012. dec. 1. 16:35
 8/19 anonim ***** válasza:

Anyukája mondta hogy menjen el hozzájuk, de miért? Anyuka mit szeretne tőle?

Vagy lehet nem is az anyuka irt neki hanem igazából apuka, mikor odaér majd jól megadjusztálja. Meg is érdemli.

2012. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Telefonon, és skype videón beszélgetnek, kb 6 hónapja, anyukájával is, én nem tudom mi van ezzel a családdal... javasoltam inkább az anyukát dugja meg:D az sem hatott
2012. dec. 1. 16:36
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg a haverodnak ,hogy korabeli lányokat válasszon.Ne általános iskolás kislányokat.
2012. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!